Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munka , tudatlan emberek...

Gyári munka , tudatlan emberek kezelése, tippek hogy tuleljem?

Figyelt kérdés

Dolgoztam mar gyarban 19 evesen, az emberek miatt nagyon rossz volt, hibakat is kovettem el ezert most felkeszulve szeretnek visszaterni egy gyarba.

A hibaim :

Tul kozvetlen voltam, rossz , gonosz emberekkel, mert baratkozni akartam mindenkivel.

Keson jottem ra hogy gonosz emberekkel baratkozok.

Nem mertem kiallni magamert ha bantottak, ezert mindennap sirtam.

Elturtem az undorito megjegyzeseket (de jo segged van) mert nem akartam konfliktusokat. Minden nap egy rongynak ereztem magam.

Beszoltak es nem mertem visszaszolni.

Muszakvezeto is kutyanak nezett sokszor megalazott nagyon durvan es nem emberek modjara, pedig csak ki kellett volna nyitnom a szam es eszhez teriteni hogy adja meg a tiszteletet mert nem a kutyaja vagyok

Csak hogy ne legyek egyedul olyan emberekkel beszelgettem, baratkoztam akikkel soha az eletbe nem alnek szoba.


Na ezeket a hibakat en mind elkovettem, de azota sokat valtoztam, erosodtem. Most vissza megyek ismet egy gyarba, tudnatok tanacsot adni hogy hogyan aljak a buta tudatlan gonosz emberekhez?


2022. okt. 25. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Pár alapelvet sajátíts el.

Például: bármit mondanak rád, tudd hogy ertelmetlen, mert nem ismernek téged.


Tudd, h aki beszól, az már ezzel megalázta magát, gyenge és buta


Tudd a saját erteked. Ezeket magadban gondold ki, vagy írd fel.


Engem nem szoktak a munkahelyi gyökerek megrengetni mert túlságosan tudom ki vagyok és hogy ők senkik. Én is voltam régen gyárban, nekem csak szánalom az a bagázs és semennyire se von be érzelmileg.

2022. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Én sokat dolgoztam gyárban, már az írásodból látszik, hogy előre be vagy szarva tőle. Sokszor használod a buta, tudatlan szavakat, pedig a fogalmazásod alapján neked sem a Sorbonne volt a második otthonod. Ha meg mindenki ostoba, tudatlan, gonosz volt körülötted, akkor először nézz magadba. Lehet ott lesz a gond.
2022. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem feltétlenül kell szóban megvédened magad.

Én mindig kihúztam magam és csúnyán néztem amikor mindenkire amikor beléptem főkapun és farkasszemet néztem amikor beszóltak.


Mindezek ellenére nem lehet szó nélkül ülni egész nap úgyhogy meg kell találnod a közös hangnemet amivel a minimum kommunikációt letudod még azzal a kollégával is akivel kölcsönösen utáljátok egymást.

Akár 12 órát is össze vagy vele zárva úgyhogy többet látod mint az asszonyt.

2022. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Tipp: ugyanabban a cipőben jártok. Ha ugyanott, ugyanolyan munkakörben vagytok, bőven lehet, hogy a másik sem síkhülye, csak neki is voltak olyan körülményei, ami miatt aktuálisan azt a melót el kellett vállalnia. Ha észben tartod, hogy nem tudatlan és gonosz emberek vesznek körül, hanem olyanok, akik hasonló cipőben járnak, olyanok, akiktől tanulhatsz is és nem hordod fenn az orrodat, akkor talán van esélyed, hogy befogadjanak.
2022. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Szóval jobb dolgod lesz ha belátod ugyanolyan csicska vagy mint a többiek.
2022. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ne kerülj túl közel senkihez, felszínes beszélgetések, csak annyi, hogy ne örülj meg.

Pl. mit ettél, milyen sorozat nézel stb..

Mert ugye az ember társas lény, így muszáj leszel valamennyire barátkozni velük.

2022. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy "csicska", senki nem az, szerintem mindenkinek van annyi önbecsülése, hogy senkinek nem lesz a "csicskája". 🤦

Aki így gondolkodik, azzal valami nagy baj van empátia terén.


Munkahely, ahová pénzért járnak dolgozni az emberek.


Egy wc-t takarító ember, vagy portás sem "csicska".

2022. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

a #2-es válaszoló nem beszélt/írt hülyeségeket, tényleg be lehetsz sz.arva, de ez nem is gond. Ha tudod hogy hol hibáztál, akkor már jó úton vagy afelé, hogy ezeket a helyzeteket nagyban elkerüld. Nem mondom hogy sikerül minden egyes helyzetet megúszni, de elvileg fel vagy vértezve. Kerüld a bizalmaskodást, a fecsegést és az okoskodást. Új vagy, ezért lenéznek, de talán lesz olyan aki nyitott és segítőkész lesz feléd, ezeket vedd észre. Amit mondasz/ kibeszélsz, azt úgy tedd hogy mindig vállalható legyen, a pletyka bár izgalmas, de nem jó mindig belefolyni.

Határozottság- attól mert valaki pozícióban feletted áll, nem jogosítja fel arra, hogy veled lekezelően, vagy megalázóan bánjon. Ha nem vágsz vissza azonnal, gyengeségnek foghatják fel, és lemarnak. Nem indulattal, hanem erélyesen állsz ki magadért, mindeközben ne légy paraszt aki kiabál és káromkodik.

Végszóként pedig próbáld meg jól érezni magad, egy ilyen társaságban mindig van pár pozitív ember, ezeket keresd. Ezek általában kedvesek, nyitottak és értelmesek, nem csak a szexről és a saját életükről tudnak nonstop beszélni.

2022. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önèrtèkelèsed 0, saját magadat se tartod semmire, fecsegsz össze - vissza mindenkiről mindent. Ezek aztán visszomondják az illetőnek , miket beszéltél a háta mögött és rajtad röhögnek, ugyanis annyira ostoba vagy, hogy saját magadról is kibeszèlsz mindent, jár a szád állandóan. Okoskodsz, tudálèkoskodsz örökösen. Látják rajtad, milyen vagy. Ezért bánnak így veled, ezèrt nem vagy szimpatikus. Az új helyen sem leszel az. Semmi tartásod.
2022. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És te is épp ilyen buta, tudatlan és gonosz vagy, mint ők. Hiszen írni sem tudsz és ugyanúgy kibeszèlsz mindenkit, mint azok, akikről ilyen véleménnyel vagy. Ezért vagy az ugyanolyan lelkületű emberek céltáblája.
2022. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!