Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan nehezebb verseny...

Tényleg olyan nehezebb versenyszférában dolgozni mint közszférában?

Figyelt kérdés

Soha nem dolgoztam versenyszférában, mindig a közigazgatásban dolgoztam. A nagy versenyszférában, kereskedelemben dolgozó emberek jönnek mindig azzal hogy versenyszférában dolgozni milyen nehéz egy tanár egy közszférában dolgozó ember nem bírná ezt stb.

Nem tudom de én meghalok a munkahelyemen ,most is csak azért tudok írni mert szabin vagyok, párom meg állandóan írogat pedig ő van multinál....ami olyan nehéz..


2022. dec. 5. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
10-es: kórház azért más, ott emberek élete múlik rajtatok (még a takarítónő munkáján is). Az annyira nem mérvadó szerintem.
2022. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Párod egy naplopó
2022. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy ne haragudj, kedves kérdező, de én ezeket a "meghalok a munkahelyemen" embereket mindig fenntartással kezelem. Az összes eddigi kollégám/ismerősöm, aki "meghalt" a munkahelyén, sosem dolgozott túl jól és a meghalás azt jelentette, hogy napi 5 órát végig kell dolgozni a 8 órából. Bocs, ha ez rád nem igaz.
2022. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!