Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet ignorálni egy...

Hogyan lehet ignorálni egy pattogós hajtsár idegbeteg főnököt?

Figyelt kérdés

Állandóan nagy erős határozott hangja van, mindenlében kanál, ez mellett kisebbségi komplexusos is, ha bejön a föld se foroghat, mert rá kell figyelni, egy tollat se tehetek arrébb, nincs képben azzal sem hogy a határidős munkák akkor is készen lesznek ha nyugodtan odakoncentrálva megcsináljuk, mindenféle pattogás pánik dühöngés nélkül is, ha nem pattog hajtsárkodik, akkor is.


Marhára idegesítő hogy képtelen egy nyugodt csendes hangnemre, összetartó segítő csapatmunkára, hanem csak pattog dirigál beszólogat.



Eleinte azt hittem lehet tul sok kávét ivott és ez csak alkalmi jellegű. De ez képes még du 4 kor is pattogni és minden nap reggeltol zárásig ilyen.

Mindenki utálja hogy egy hisztérika, nekem a kisebbségi komplexusa tesz inkább be, hogy azt hiszi lekezelem ha arrébb teszek egy tollat papírt a jelenlétében mig beszél.

Folyamat azon retteg hogy őt tisztelni kell meg nem is lehet pislogni sem ha beszél.


Egy ideggörcs az egész ember.

Holott: jól néz ki, sikeres, jó házassága van, jol keres, naprakész, van esze is, valójában nem is kéne hogy kisebbségi komplexusai legyenek.


Mondjuk felőlem nyugodtan élheti így az egész életét idegbetegen, de hogyan tudnám én ignorálni hogy ne idegesítsen? Nyugodtan szeretnék dolgozni.

A kollegák mind értelmesek, nagyon szuper segitőkész normális a csapat, egy mindenkiért mindenki egyért, egyedül a főnök lóg ki a sorból, és úgy irritál már ha bejön munkába, meghallom azt a pattogós hangját, már egyben van a gyomrom is.


Mióta itt vagyok már kb 3 szor beszólt nekem. Mind komplexus miatt. Egyik baja az volt hogy amikor hivott engem telon, foglalt voltam. Hát hogy neki én nem lehetek foglalt mert még ezt is alázásnak veszi.

Beteg ember



#idegbetegség #pattogás #hajtsárkodás
2022. dec. 8. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom megunta hogy mennyire töketlenek a dolgozói. Én sem értettem a főnököket miért kiabálnak egész nap, de mióta előléptettek én is fogom a fejem egész nap és kiabálok, mert csak ebből értenek, de sokszor még ebből sem.
2022. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper értelmes intelligens a csapat.

Nem őket kell hibáztatni ha egy idegbeteg van csak köztük.

2022. dec. 8. 10:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Es nem első munkahelyemem ráadásul. Eddig mindenhol minden főnök képes volt korrekt csapatmunkára is, dirigálás helyett kérni is. Csak ez ilyen. De felőlem lehetne bármilyen amilyen akar lenni, csak zavar a munkámban. Stresszel. Azaz kihat rám. Idegesít.
2022. dec. 8. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogod bírni,le fogsz lépni.Hosszútávon le fogja amortizálni az agyad
2022. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy minden, ha egy kretén a főnök akkor váltani kell. Az ilyesmi le tudja rombolni a napod és erre senkinek nincs szüksége.
2022. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

1


"mióta előléptettek én is fogom a fejem egész nap és kiabálok"


Mert annak az illúziónak a csapdájába estél, hogy fontos vagy. :) Vagy pontosan tudod, hogy nélküled is ugyanúgy menne minden, ahogy kell, de hogy a jelentéktelenségedet palástold, fontoskodsz.


Nálunk viszonylag normális a főnök, de ő is járkálgat, ellenőriz folyamat. Én folyamatos műszakban vagyok. Hétvégén nincs bent, és láss csodát: így is minden elkészül.

2022. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajcsár, nem hajtsár….
2022. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régen még nem tudtak helyesen írni. Elavult a szabályzat :D
2022. dec. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!