Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első hónapom a munkába és...

Első hónapom a munkába és nyomorultul érzem magam. Más is van így?

Figyelt kérdés

Ez a 4. Hetem az új helyen. Először nagyon lelkes voltam, sokkal jobb a fizetés, célokat tűztem ki magamnak és úgy éreztem végre haladok az életben, ujat tapasztalok és többet gyűjtök.

Vannak könnyebb napok és nehezebbek is, amikor nagyokat bakizok. Semmi nem jön még rutinosan, van hogy állok és gondolkozok, hogy mit hogyan kivitelezzek. Ha kérdezek hogy mit hogyan kéne akkor süt le az emberekről a “hat ez nyilvánvaló hogy nem tudsz ennyit?” Gondolat

Néha targoncàznom is kell amit még soha életemben nem csinàltam és nyilván nem egy bonyolult szerkezet mégis sokszor nem úgy megy ahogy szeretném, nem úgy fogom az árut , lassú vagyok stb .

Az ilyen bénázások és főleg ha más is látja, nagyon lehúznak, nyomorultnak és szerencsétlennek érzem magam aki még ennyire se képes és legszívesebben elbújnék egy barlangba ahol nem kell dolgoznom és bajlódnom semmivel.

Persze ha sikerül valami akkor erőt veszek magamon és minden oké… de ezek a hibák nyomasztanak.


2022. dec. 8. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

Más is így kezdte.

Figyelj oda, és inkább legyél egy kicsit lassú, mint hogy valamit felboríts.

2022. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, akkor lesz gáz ha targoncázás közben mondjuk leejted az árut - ami mondjuk több millió forint. De nem akarlak stresszelni :)
2022. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert én még 10 év után is nyomorultan érzem magam.
2022. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi 🥲 már minden eshetőségre gondoltam.. extrémen figyelek de sokszor így is bénázok. Egyébként naptól függ, van hogy teljesen magabiztos vagyok és motivált, másnap meg rossz a közérzetem és mintha nehezen működne az agyam, fogalmam sincs mitől van ez… hormonok lehet de nem akarok hogy az egész életemet ennyire befolyásolják :()
2022. dec. 8. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megengedik h targoncazz ugy h nincs ra jogsid akkor az o felelosseguk.. Am kovid alatt enis raktarba dolgoztam az eredeti szakmam helyett, de ott mindenki joarc volt en meg am is konnyen haverkodok. Legyel joarc, tokos, hatarozott es akkor jobban segitenek meg mashogy neznek rad akk is ha fingod sincs micsinalsz 😅
2022. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#6 juj ezt rossz volt végig nézni, de lehet belőle tanulni.
2022. dec. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen bonyolultságú feladatkör.

Targoncás vizsgát tenni nem nehéz. Dolgozni vele kell a rutin.

2022. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetes érzés, dolgozni sz@r.
2023. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!