Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova mennétek dolgozni a...

Hova mennétek dolgozni a helyemben?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi érettségim van,elég gyenge,felsőoktatás felejtős. Úgy nem érdekel igazán semmi,hogy valami szakmát tanuljak. Van több lehetőség munkára: 1: Postára is felvennének,kézbesítőnek,csomag szortírozásra vagy akár ablakba is.190nettó körüli fizetés,a kézbesítőknek állítólag 50000 is összejönn a jattból. Gyári betanított munka 2 műszak 240körül,3 műszakba 280. Építőipar márciustól túlórákkal 300-350,télen 180.
2022. dec. 11. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez teljes mértékben a te döntésed, én gyárba nem mennék ismét, építőipar nem a világom, emberekkel nem igazán tudok jól kommunikálni, így ha csak ennyi van, a postára mennék, csomagot szortírozni
2022. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
építőiparba ne menj
2022. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi a gond a gyári munkával? Építőipar annyira nekem se tetszik,bár jobban lehet keresni.
2022. dec. 11. 08:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 elképesztően monoton, ugyan én csak raktáros voltam ott, de láttam a dolgozókat, lényegében a 8 (vagy épp 12) órában mondhatni megállás nélkül ugyanazt csinálták, ha bírod az ilyet, akkor hajrá, én gyorsan bele tudnék unni
2022. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Postásként járod a várost, kiszámítható a munkaidő. Én azt választanám.
2022. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az építőiparba. (Mert ott lehet inni.)
2022. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereknek építőipar. Nyilván belerokkansz 10-20-30 év alatt genetikától függően, de ott fent lehet tartani ezt a semmi gondolkodásmódot. Ha meg mégis találsz valamit ami érdekel, maszekolhatsz majd kicsit meg ilyenek
2022. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én érettségivel biztos valami jobbat próbálnék. CNC esztergályos, szoftvertesztelő, valamilyen ügyintéző OKJ.
2022. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy ilyen helyekre nem. A gyári melósokkal úgy bánnak mint a kutyákkal, a munka meg biorobotokká teszi az embereket - gondolkodni nem kell semmit, a munkaidőd minden perce be van osztva. Építőiparba a tátsadalom legalja megy, azok akik sehol máshol nem kapnak lehetőséget, max közmunkán. Szerintem ez a legrosszabb választás. A posta nyugis hely, bár az ablakozás kemény lehet. Itt a fizu a gyenge, nettó 190ből a fapadra valót ki lehet köhögni, de ennyiből megélni lehetlen. A kézbesítőnek meg szerintem azért nehéz mert ott menni kell télen, nyáron, esőben, hóban, ráadásul nem választhatod meg hogy hova akarsz menni, vagyis ha esetleg zűrösebb hely a környékeden, oda is menned kell. Tanulj inkább valami OKJ-t, sokkal több és jobb lehetőséged lesz
2022. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Budapesten irodai munka is van érettségivel. Amúgy Wolt futár, ha nem szeretnél irodázni.
2022. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!