Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek ilyen év végi...

Elmennétek ilyen év végi céges bulira ha a világon semmi kedvetek nem lenne, csupán azért, hogy ne legyenek rossz véleménnyel?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta dolgozok itt, elég sok szar dolog és kevés jó ért.


Nálunk kb olyan, hogy ha nem mész el köcsög vagy, ha meg elmész mindenki lesz...arja, hogy ott vagy


2022. dec. 12. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Elmentem mert muszáj volt, végigszenvedtem, aztán kipipáltam egy vagy félévre a mhelyi társas érintkezést.
2022. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem számít, hogy én mit válaszolok, mivel nem érdekel mások véleménye. Nincs megfelelési kényszerem, pont leszarom, hogy ki mit gondol.

De ha te ilyen megfelelős vagy, akkor úgyis el fogsz menni.

2022. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem. Ha amúgy is annyira szar a közeg, hogy nincs kedvem menni, akkor nem mindegy, ha köcsög vagyok vagy sem? Akkor köcsög vagyok, na és.
2022. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lelkiismeret furdalás nélkül közöltem azokkal akik kíváncsiak voltak miért nem megyek-nincs senki,akivel munkaidőn kívűl talákozni szeretnék.
2022. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Termszetesen nem, mivel egy felnőtt ember vagyok, nem engedhetem meg magamnak, hogy mások felszínes véleményéhez igazítsam a szabadidőmet.
2022. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha ingyen van a kaja, akkor lehet hogy elmennék.
2022. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem mentem, kaptam hideget meleget emiatt, de nem érdekelt.
2022. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Mások véleménye miatt nem.


De ingyen kaja-pia-szórakozás-kíváncsiság miatt mentem már el és végül tök jó volt!


Én a helyedben elmennék, jóllaknék, aztán hamar lelépnék, így mégis ott voltál és nem süthetik rád, hogy kihúztad magad!


Ne másokkal foglalkozz, hanem a saját jó léteddel, hogy te hozd ki belőle, amit tudsz!

2022. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, lesz kaja?

Véleményük nem érdekel de ha ingyen kaja van megjelenek, jól tele eszem magam aztán irány haza.

2022. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha valahol sok szar és kevés jó dolog ér, akkor nem dolgozok ott évekig.
2022. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!