Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van, aki megbánta,...

Más is van, aki megbánta, hogy egyetemre ment és úgy érzi, jobb lett volna szakmát tanulni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentkeztem 1 év múlva másik szakra és azt el is végeztem.
2022. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen, csak akkor éri meg (szerintem) egyetemre menni, ha a már alapból tanult szakmádat szeretnéd magasabb szintre emelni. Pl orvos szeretnél lenni, akkor gimiben kémia szakra jártál, aztán egyetemen orvosnak tanulsz. vagy mérnöknek, csak előtte akkor gépész szakra jártál. De máshogy nem érdemes szerintem-
2022. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért amit a 2-es írt kicsit túlzás. Mármint akkor egy általános gimis osztályba járó diák mit kezdjen magával?


De igen, egyetemre az menjen, aki szereti azt az adott dolgot tanulni.


Én pl nem bántam meg. De mesterre már nem hinném, hogy megyek.

2022. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, dehogy. Az általános iskolai osztalyom 80% szakmunkaskepzobe ment. A szakmájában nagyon kevés kevés ember helyezkedett el, általában gyárban dolgoznak...
2022. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3.félévemet töltöm egészségügyi szakon.


Eddig még nem bántam meg, viszont területi gyakorlat rájöttem, hogy kórházi ápoló soha nem lennék. Hálistennek nem olyan szakon vagyok.

2022. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy bántam. Vezető szoftverfejlesztő vagyok, a magyar átlagbér ötszörösét keresem napi néhány óra munkával.

Biztos isteni lenne a létra tetején hadonászni meg szerszámokat cipelni, de kösz nem.

2022. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
matematikus végzettséggel MI modelleket fejlesztek egy multinál elsősorban az otthonom kényelméből. Én akkor sem váltanék fizikai munkára, ha többszörösét kereshetném vele.
2022. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!