Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek ártottam azzal hogy a...

Kinek ártottam azzal hogy a céges buli helyett korábban hazamentem, ha dolgozni úgyse lehetett, de a buliba meg nem akartam menni?

Figyelt kérdés

Céges buli munkaidőben (részben). menni persze nem kötelező.

de a munka meg le van állítva vagyis a buli alatt ha valaki akar az se tud dolgozni nincs mit.

én meg ha már nem kötelező a buli hát nem mentem és mivel dolgozni se tudtam (nem azu én hibámból...) így hazamentem.


A másik opció az lett volna hogy a néma sötét üres irodában ülök és malmozok.


lecsesztek hogy hogy mertem hazamenni.


Miért az mivel lett volna jobb és értelmesebb ha az üres irodában nulla munka mellett melegítem a széket? Az mivel jobb?


Mert ugye a buliról való távolmaradáson nem kérhetteék számon, elvégre az nem kötelező.


2022. dec. 17. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja amúgy szerintem teljesen mindegy hogy aki nem bulizik az hazamegy és ennyi.Elköszön és mehet.Mivel nem én vagyok a főnök így a főnöködnek kell tudni.Kicsit ilyen csapat építésre is gondolhatott a véleményem szerint.
2022. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Kicsit ilyen csapat építésre is gondolhatott a véleményem szerint."


Hát ilyen bérek mellett (a nettó nincs meg 200 sem és Pestről van szó) ne gondoljon csapatépítésre.

Csapatépítésre az gondoljon aki meg is fizeti az embereit.

2022. dec. 17. 14:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Felmondtál ha csak 31-ig kell ott lenned?Ezt nem írtad.Így meg aztán tényleg qvára mindegy már.Ne foglalkozz ezzel.Eltelik az a pár nap gyorsan.
2022. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Felmondtál ha csak 31-ig kell ott lenned?"


Ja. és tovább is ott kéne lenne, csak ugye a cég közig szünet miat jan 10-ig áll így nem mehetek be.. sírok is miatta...

2022. dec. 17. 14:50
 15/19 anonim ***** válasza:
200 se a nettó akkor megértem hogy nem szeretnél már ott dolgozni.Majd lesz másik munkád ahol többet fizetnek.3 hónapig a munkanélkülit kapod és közben találsz mást.
2022. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"i.Majd lesz másik munkád ahol többet fizetnek.3 hónapig a munkanélkülit kapod és közben találsz mást."


Már most van másik állásom. Nem mondok fel úgy hogy ne lenne.

2022. dec. 17. 14:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Igazad van.Ügyes voltál.Biztos jobban is fogod érezni magad a másik helyen.

Nekem volt olyan hirtelen felindulásból mentel el egy helyről mert már annyira elegem lett.Te jól csináltad hogy nem engedtél az indulataidnak.

2022. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Ők erre mit mondtak? Miért hagyod abba az elején a sztorit??? Miért nem irod le, mit beszéltetek?
2022. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

" Miért nem irod le, mit beszéltetek?"


Hát leírtam. számon kérték hol voltam. Mondtam nem volt kötelező a rendezvény.


erre azt mondták az tényleg nem na de az irodában se voltam.

erre mondtam hogy nem, mert semmi értelmét se láttam egy néma üres irodában nulla munkával a seggem mereszteni. ennek értelme nincs így hazamentem.


nem értetteék az érvelésem, szerintük idézem "ellógtam"


én meg azt nem értem az miért lett volna a cégnek jobb ha egy üres irodában még +2-3 órát égetem a villanyt a semmire?

Hát nem tök 8 nekik hol vagyok ha dolgozni úgyse tudok?

2022. dec. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!