Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Mit kezdjek ezzel...

Mit tegyek? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen hazmesterrel minden nap talalkozunk flörtölViccelödik. figyelmes.mondta: hogyha fazom ö fölmelegithet, bejöhetünk vasarnap csak ketten fenymasolnien mar igy gyönyörü vagyokahogy vagyok.eddig ezeket humorral reagaltam le.Kacsingatniszokott ram. mondtam neki, hogy koncertre megyek, megkerdezte, hogy mi mikor megyünk.reakciom neki nincs ideje. Reakcioja: ok.par napra ra megkerdezte a liftben,holnap csak delelött dolgozom ugye?reakciom nem, de ha szeretne jöhetek, vagy hetvegen. Erre semmi valasz csak szia. Meg odaböktem, hogy nem akarod? es otthagyott. Roszul esett. Ezek utan ugyanugy keresi a tarsasagomat es viselkedik mintha mi sem törtent volna.En mar nem viccelödök. komoly vagyok nem flörtölök. idegesit az egesz mert erzelmeket taplalok mar iranyaba es rengeteg energiat sziv el tölem ez a viselkedese. Es megiscsak munkahelyen vagyunk.
2022. dec. 18. 10:32
 1/2 anonim válasza:
Szerintem biztosan tetszel neki, de lehet, hogy más okokból (pl van valakije, nem független) nem mer a flörtölésnél tovább menni, ezért nem reagál úgy. F30
2022. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Kepzeld, azota egyfolytaba jön oda direkt hozzam, csak en ignoraltam idaig. De ö megis jön es nem flörtöl miota latja, hogy ignoralom, hanem borzasztoan udvarias velem es nagyon tiszteletteljesen viselkedik velem. Allandoan ott van körülöttem. Megkerdeztem egyik nap, hogy hol tudnam megmelegiteni az ennivalomat, es ö azonnal elvitt egy konyhaba es kiszolgalt, mindent megcsinalt helyettem es nem engedte, hogy kivegyem a forro etwlt, nehogy megegessem magam. Ö vette ki. Legutoljata vegre ujra a szemebe neztem es mosolyogtam ra es eszmeletlenül örült neki, ugy ment el, hogy hatrafordult es mosolygott tovabb ram
2023. jan. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!