Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Ápolóként dolgozom belföldön (jobban inkább nem szűkítem le a felismerés miatt), mostanában rengeteg nehézség volt főleg a vírus helyzet miatt, de a legnagyobb változás az volt hogy 8 év után kaptunk egy új főnővért akinek nagyok az elvárásai. Mindenkivel flegma, lekezelő, kivéve velem. Amikor le ejtettem az ágyneműt a lépcsőre akkor is tök türelmes volt. Másokkal már akkor is kiabál ha 2 újjal fog meg valamit marok helyett. A többiek pedig fújnak rám hogy kivételezik velem, és el kezdtek kombinálni. Úgyhogy nekem sem könnyű, ráadásul nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Mit tegyek?

2020. dec. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Végezd a munkád, mintha semmi se történt volna. Ott vagy egy munkahelyen 8 éve, ez nem gyakori dolog. Esélyesen megélsz még ott 40 másik törzsfőnököt is. Az ilyenek jönnek és mennek. Ne törődj az egésszel, majd elmúlik.
2020. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

olyan dolgot nem tudsz tenni, amivel minden jó lesz, mindenki kedvelni fog.

Gondolom bánt hogy a többiek fújnak rád, megbeszélheted velük de nem biztos hogy változtat a dolgon. Amit viszont fontos: becsüld meg ezt a különös bánásmódot, továbbra is legyél jóban a feletteseddel mert ez mindennél többet ér, az ő jóindulatát ne veszítsd el (sose beszélj róla a háta mögött)

2020. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mire érzed késznek magad, hogyan szeretnéd megoldani a helyzetet?

Ha beszédes vagy, szereted a kapcsolatokat kezelni, akkor beszélsz a többiekkel, hogy neked rosszul esik amit csinálnak és te ettől még jó vagy velük / vagy hogy értelmetlen amit éreznek feléd.


Vagy ha olyan ember vagy, akkor magadban elfogadod, hogy nem tudsz mit csinálni, és igazából nem teszel semmit rosszat. A főnököd és a többiek azok, akik cirkuszolnak rajtad keresztül, te csak végzed a munkád.

2020. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!