Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen...

Dolgoztatok már olyan helyen ahol alkesz volt a fônök?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nemcsak a főnök volt alkesz.

Ivott az egész szerkesztőség, mint a gödény.

2022. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Irodában mini hűtő és az tele volt piával. Folyamatosan ittak. Nagy mennyiséget, de a főnökön meg sem látszott. Porschét meg mercit vezetett és siman beult a kocsiba egy Budapest-Pécs- Pécs - Szeged - Budapest irányra, persze az uticélokat is végig itták. Jól menő cégről van szó. Csak ygorshajtásokért büntették meg. Sosem bukott le, zaóta is igy vezetnek a cég főnökei.
2022. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg is ilyen helyen dolgozom. Vicc is az egész vezetőség. CSak azért dolgozom itt, mert munka mellett tudok tanulni. amúgy már rég léptem volna a francba.
2022. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rémlik valami alapítványi iskola, ahol interjúztatott egy alkesz főnök, de aztán jött az oktatásszervezőjük vagy kicsoda, nekem esett, hogy őneki három diplomája van, ebből kettő MSc és ne merjek oda menni, mert így is heti 8 nap napi 28 órát dolgozik, ha engem is felvennének, lenne szabadideje és akkor kénytelen lenne hülye kérdéseket kiírni erre az oldalra, hogy valamivel lekösse magát. Úgyhogy inkább nem vállaltam el az ajánlatot, pedig csak havi 20 ezret kellett volna fizetnem, hogy ott dolgozhassak és minden második nap saját pénzen kellett volna kannásbort vennem a főnöknek (a többi napot az a szerencsétlen háromdiplomás senki állta).
2022. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 jah ôt ismerjük, munkaügyi troll.
2022. dec. 29. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!