Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy tanárnő hobbiból...

Ha egy tanárnő hobbiból modellkedik, abból lehet problémája a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Fotózásokra jár, néha szexisebb, nőiesebb képek is készülnek (nem akt és nem is erotikus fotók). Lényegében divatfotózás, miniszoknya, néha kivágottabb felső, stb... Szerintetek ezek miatt kirúghatják, vagy zaklathatják? Rossz példát mutat a diákoknak? (Középiskola)

2022. dec. 30. 16:56
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
82%

A mai világba szinte bármi lehet probléma.


Zaklatás szerintem alap, de ettől függetlenül a kirúgása esetén simán fenyegethet perrel.

Plusz amilyen tanerő-hiány van, szerintem nemigen lesz a vezetésnek választása.

2022. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2022. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát a szexi tanárnéni az menni fog a pad alatt.
2022. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem volt egy ráncos miniszoknyás magyartanárnőm, akinek az értelmi hiányosságairól nem kezdek mesélni. Hát idáig ne juss :D Egyébként egyet értek. Ha akarják bármiből problémát lehet csinálni fotók nélkül is. Sok múlik a hozzáállásodon. (suliba ne szexibe menj. Ha szép vagy már megtörténtek, amiknek meg kellett történni)
2022. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
19%
csöves tanárok 200 ezret keresnek én tök megértem, hogy mellette k*rvulnak, hogy meg tudjanak élni
2023. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig titokban marad addig nem. Ha a szülők megtudják(pl a gyerekeken keresztül simán lehetséges), akkor szólnak az igazgatónak és valószínű kirúgják vagy figyelmeztetik, hogy hagyja abba a tevékenységét. Bár ki tudja, lehet nem rúgják ki mivel ku rvára senkit se találnának helyette, ergo a többi kollégát szopatják mert a kimaradt órákat valakinek pótolnia kell. Meg ez függ hogy milyen élethelyzetben van a tanárnő. Ha elvált, egyedülálló akkor senki sem szólhat egy szót se, mivel a pedagógus fizuból lehetetlen megélni egyedül(itt konkrétan az insta/onlyfansből származó bevételről beszélek).
2023. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen tanárhiány van nem hiszem hogy kirúgják a hölgyet.
2023. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!