Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Részegen kóborló tanár.

Figyelt kérdés

Evekkel ezelott egy olyan boltban dolgoztam ahova rendszeresen betevedt egy no, aki piatol buzlott, jobbra balra dolongelt. Az irodaban ki volt nyomtatva rola egy foto, hogy figyeljuk, ha bent van. Nem tiltottak ki mert mindig sokat koltott. Tegnap bongesztem a netet, pontosabban gyerekeket fejleszto intezmenyeket kerestem amikor meglattam a profiljat, onnan pedig kikerestem, hogy tanarkent dolgozik egy ilyen intezmenynel es valami maganintezetben elo is van leptetve korrepetalonak, kiszamoltam hogy havonta kb. 30 gyerek megfordulhat nala.

Ilyenkor illik szolni az iskolanak, vagy hagyjam a francba? Szulokent biztos nem szeretnem, ha valaki eltitkolna elolem, hogy az egyik fonokasszony aki kozvetlenul korrepetalja a gyerekeket iszakosan borongal szabadidejeben...



2022. okt. 20. 13:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az en gyermekem igy sem ugy sem ide fog jarni, mas szulok miatt erzem a kesztetest, hogy ezt jelezzem
2022. okt. 20. 13:03
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Honnan veszed, hogy az iskolában is részegen jár be tanítani? Lehet csak utána iszik amelyen meg sem lepődöm amennyire kilátástalan a helyzet tanárként. De még ha nem is lenne oka rá akkor sem lenne semmi köze senkinek ahhoz, hogy munkaidőn kívül mennyire rúg be.


Ha meg tanítani is részegen jár be azt kizárt, hogy ne vennék rajta észre.

2022. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Törődj a magad dolgával, mit kell mások után nyomozgatni.
2022. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne játssz Miss Marple-t!
2022. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
2: Ha elinnám a fizetésem felét, nekem is kilátástalan lenne a helyzetem.
2022. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szabadidejében azt csinál, amit akar. Nem fogják kirúgni. Nekem volt olyan tanárom, akivel átlagosan egymást követő 4 órám lett volna. Csakhogy tanítás helyett inkább fogta magát és lement a kocsmába, szinte minden egyes alkalommal. Ha netán szándékozott órát tartani, akkor meg részeg volt. Szóltunk többször az osztályfőnöknek, igazgatónak, de le se szarták, mondván nincs a helyére másik tanár, illetve semmi közünk hozzá, hogy mit csinál, tanár nélkül is lehet tanulni, szóval kb fogjuk be a pofánkat. Mellesleg párszor belógtunk a tanáriba és az ottani hűtő mindig telis tele volt alkohollal. Sunyiban néha rájártunk a tanárok szeszkészletére.
2022. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Amíg a munkáját rendesen elvégzi, addig senkinek semmi köze hozzá, hogy a privát életében iszik-e alkoholt vagy sem.

Neked pedig pláne semmi közöd hozzá.


Majd ha valamelyik szülőnek gondja akad vele, nyilván meg fogja tenni a megfelelő lépéseket.


Elképzelni sem tudom, mit lépnék rá, ha egy volt bolti eladó írna nekem egy Mailt, miszerint az egyik alkalmazottam régebben többször bebotorkált munka után a boltba piát venni, azért ez elég hülyén venné ki magát rád nézve.

2022. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt volt. Honnan tudod, hogy még mindig piás? Nálunk a gimiben volt egy tanár, aki inni kezdett, utcára került, egy ideig hajléktalan volt, aztán összeszedte magát, letette a piát és visszakapaszkodott a normál életbe, már dolgozik is. Őt kis kirúgatnád, menjen vissza az utcára?
2022. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi helyzetben akkor fog egy iskola megválni az egyik tanárjától, ha a rendőrök kikésérik az ajtón és belökik a kocsiba. Ne fordítsd erre az energiád, mert semmit nem érnél el.
2022. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Ad 1: Évekkel ezelőtt volt. Azóta változhatott.


Ad 2: Ha az iskolában normálisan elvégzi a dolgát, akkor akár prosti is lehet mellette részidőben.

2022. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!