Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne megmagyarázni...

Hogyan lehetne megmagyarázni a főnöknek, hogy amit csinál az nem működik?

Figyelt kérdés

24/7-es műszakokban dolgozunk, IT szolgáltatásokat nyújtunk, tehát valaki mindig dolgozik.


Az ünnepek miatt sokan vettek ki szabadságot, ami miatt a beosztás nem éppen úgy alakult/alakul ahogy kéne, meg eleve kevesen is vagyunk sajnos.


Pl. karácsony második napjára ami a legtöbb országban ünnep és nem dolgoznak több ember lett beosztva mint az utána következő napokban amikor már hajtás van és nem győztük.


Jövő héten megint ez van: január 2-3 2x annyi lesz bent mint a hét második felében és már előre látni lehet, hogy nem fog működni, mert több ügyfél is jelezte, hogy csüt-péntek lesznek elérhetőek tehát akkor lesz a legtöbb munka.


Át tudna csoportosítani +1 embert minden napra ha akarna, de nem teszi és megint ugyanaz a 3 ember fogja tartani a frontot (köztük én az egyik) aki a két ünnep között is dolgozott. Egyszerűen nem tud normális beosztást csinálni.



Már arra is gondoltam, hogy betegszabira megyek és hátha veszi a lapot, vagy felüliről megszorongatják.


2022. dec. 30. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Te semmit de többen igen 3an pl, elmondjátok hogy ésszerűmoraktikus . Nálunk működött , megmaradt a korlátoltsága intézett másfajra baromsagokat akkorvjeleztük ágyő kilélünk azonnal ekkor megvàltoztatta a marhaságokat .
2022. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A kovid megint erősödik, két hét karantén.


Én majdhogynem kvanyáztam neki, hogy ezt így nem lehet csinálni, aztán előadta, hogy a megrendelő hátha nem foglalkozik hogy betartjuk-e az előírásokat.

Fel kell mondanom, csak még nem tudom hova léphetek..

2022. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gerelyke44 válasza:
95%
Nehéz kérdés. Teljesen átérzem a dolgot. Igazából azon múlik az egész, hogy milyen embertípus maga a főnök. Ha empatikus beállítottságú, akkor van lehetőség a változásra. Ha "kiskirály", akkor csak magadnak csinálsz bajt, mert az ilyen emberek nem tudják elfogadni azt, hogy te megpróbáltad "megregulázni" és alád fog tenni mindig.
2022. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%
Ne akarj halat tanítani úszni! A főnök az főnök, te meg alkalmazott vagy, nem kell ezen törnöd a fejed!
2022. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Mindig a félhülye beosztottak akarják megmondani a főnöküknek a tutit.

Sajnos tele van minden munkahely ilyen okoskodókkal, amíg meg nem unja a főnök és kipenderíti őket a francba.

2022. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2: Nem erősödik. Hülyeseget ne beszélj!
2022. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!