Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj ha nagyon kuka vagyok a...

Baj ha nagyon kuka vagyok a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Még annyi (mert szerintem ezért kérdezted): biztosan nem törném a fejem azon, hogy mi játszódhat le az ilyen ember kis lelkecskéjében, és hogyan tudnék a kedvében járni, hogy megtiszteljen a társaságával.

Szóval ezzel kétlem, hogy kiprovokálnád a törődést és szeretetet.

2023. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Pacsi, nem baj, én is ilyen vagyok. 1-2 ember van, akivel inkábbb munka miatt csacsogok, de elég is az.
2023. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem különôsebben nem érdekelne de az a baj hogy a legtöbb helyen van olyan f*sz aki képes kitúrni egy csöndesebb kollégát azért mert nem pofázik vele egyfolytában valami idiótaságról.Ha van ilyen ember nálatok akkor próbàlj néha becsatlakogni beszélgetésekbe hogy lássák az akaratot.
2023. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Baj lehet, mert ha megtalál egy nagyhangú barom kitúrhat, főleg próbaidő alatt. Egyébként érdemes ezeket kiszimatolni és az elején velük jópofizni, néha érdeklődni mi újság.

Egyébként én jobban bírom az ilyen kollégát, mint azt aki egész nap pofázik a semmiről.

2023. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

11


Semmit sem akarok kiprovokálni. Egyszerűen nem vagyok jó társalgó, meg igazából nem is nagyon lenne senkivel közös témám. Ettől még nem nézek le senkit, talán csak magam...

2023. jan. 4. 16:56
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy baj legyen de baj, mivel mindenki ítélkezni fog emiatt feletted. Kivétel ha nagyon szép vagy, akkor elnézik.
2023. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok, mint a bűn.
2023. jan. 19. 16:57
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj, ne érdekeljen, az ember egy fos faj amúgy is. Ne akarj megfelelni nekik se beilleszkedni. Rendezkedj be egy olyan életbe ami jól esik és nem esnek bele. Úgy simán letelik a 60-80 év. Nem lesz gond!
2023. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem muszáj ám ordas parasztnak lenni!
2023. jan. 19. 20:23
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, saját magamból indulva és együttérezve írtam ezt. Én azt tapasztaltam, hogy nem jó másnak lenni mint a többség mert éreztetni fogják veled.
2023. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!