Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadtam az önéletrajzomat egy...

Beadtam az önéletrajzomat egy olyan helyre, ahova nincs meg az elvárt tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Két pozíció volt meghirdetve. Az a munkakör, ahova jelentkeztem (ide követelmény volt x év tapasztalat) és ugyanez a munka, csak gyakornoki pozícióban (oda volt írva, hogy betanítás után cél az, hogy ugyanazt a munkát töltse be, mint ahova én jelentkeztem). A gyakornoki betelt, ezért a tapasztalatot megkövetelt helyre tudtam már csak jelentkezni.

Kerek egész 0, azaz nulla tapasztalatom van. Jól sejtem, hogy nem fognak két embert is betanítani és felejtős?



2023. jan. 9. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megért, veszítenivalód nincs.
2023. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De kicsi az esély igaz?
2023. jan. 9. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez nyilván a megfelelő jelentkezők számától függ.
2023. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kicsi de nem 0
2023. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez. Én mikor vegeztem egyetemmel jelentkeztem egy helyre. Elutasítottak. Azóta is hirdetve van az állás. :). Most már biztos felvennének de köszi nem
2023. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam, hogyha egy helyről elutasítanak, aztán közvetlenül utána lekerül a hirdetés majd kicsivel később újra felteszik, akkor gondolom másodjára is elutasítást kapnék?!
2023. jan. 10. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi sokan vannak így. Van aki csoport vezető is lesz. A lényeg hogy ne játszd a hülyét, ne mondd azt sosem hogy temtudom. Mint régen az iskolában ha valamit nemtudtál akkor mondasz mást és meglesz a kettes. Olyan meg nincs fel-le veszik a hirdetést. Addig fenn marad amig nem lesz alkalmas jelölt. Behivnak 10 embert aztán 1 marad.
2023. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én voltam interjún valahol, aztán hívtak próbanapra, de pont elutaztam és így mást hívtak be és más kapta meg. A hirdetés lekerült, majd egy hónap múlva újra fel. Írtam egy emailt, hogy én voltam már interjún, ha esetleg nem vettek fel senkit, szívesen mennék próbanapra. Mentem és fel is vettek. Bár én is hamar leléptem de attól még felvettek második körben 😂
2023. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na amúgy engem visszautasítottak, kaptam e-mailt. Respect.
2023. jan. 26. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell véresen komolyan venni ezt a tapasztalat témát. Ha tetszik a munka a hirdetés alapján, szívesen csinálnád, akkor jelentkezni kell rá. Mac nem hívnak be interjúra. Barátnőmnek olyan 3,5-4 év tapasztalata volt, és felvették egy olyan helyre,ahol 5-t kértek volna. Tökre meg vannak vele elégedve, jól végzi a munkáját.
2023. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!