Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatnak mit írjak az...

Tapasztalatnak mit írjak az önéletrajzomba ezek közül?

Figyelt kérdés

Szóval Gazdálkodádi és menedzsment szakon tanulok és gyakornoknak szeretnék jelentkezni, nyílván a tanultaknak megfelelő pozícíóba. Több munkatapasztalatom van, de nem tudom melyiket kell, lehet vagy egyáltalán illik beleírni, mert sajnos konkrét pénzügyi vagy hasonló tapasztalatom nincs. Két lehetőség van:

1. 2019-2020: nyomdai gépkezelő voltam egy nyomdába, rendes állásként, heti 40 órába.

VAGY

2. 2022-jelenleg is: diákmunkásként dolgozok operátorként, teljesen "szabadon", akkor megyek amikor tudok.

Szerintetek melyiket kellene beleírni az önéletrajzomba, ha egyáltalán bármelyik is beleilleszkedhet egy gazdasági vonalú önéletrajzba?



2022. dec. 3. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Csak az elsőt
Csak a másodikat.
Mindkettőt.
Egyiket sem.
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Írd be mindkettőt ha nincs releváns de ne részletezd csak egy fél sorral rendezd le.

Annyiból már látni fogják, hogy az időben felkelés és az alapok mennek.

2022. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
amennyiben nincs releváns tapasztalatod a megpályázott álláshoz, így szerintem mindkét lehetőséget fel kell tűntetni
2023. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!