Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek csak aljamunkára van...

Akinek csak aljamunkára van lehetősége, az hogy bírja elviselni életét?

Figyelt kérdés
Elszúrtam az életem. Ezen már túl vagyok. Nem kellenek az ígyjártá kommentek, azok nélkül is eléggé gyűlölöm magam. A lényeg, hogy nincs rendes végzettségem, az angol nyelvtudásom meg semmit nem ér papír nélkül. Voltam gyári munkán, minden nap egy rémálom volt. Egy időre családi okból itthon maradtam, de ez az ok már nem áll fent. Semmilyen normális helyre nem fognak menni papírok nélkül, mehetek megint a gyárba. Szeretném letenni a nyelvvizsgát, esetleg valami egyebet is tanulni, de mindehhez előbb vissza kell mennem dolgozni. Már most rosszul vagyok, hogy kezdődik megint. A munkán kívül sem volt életkedvem akkoriban. Van ötletetek, hogy hogy lehet kibírni, ha csak időlegesen is.

2023. jan. 11. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Nekem arra nincs tippem hogy hogy lehet elviselni. Én iszok, drogozok, kiütöm magam és elvagyok mint a befőtt. Így hogy a mának élek, nem érdekel mi lesz holnap...
2023. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le magadról, lesz más lehetőséged! Milyen végzettséged van? Mit tanultál eddig? Milyen tapasztalataid vannak? Érettségivel nemcsak gyárban lehet dolgozni.
2023. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Sör, bor, pálinka.
2023. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1 Én is így voltam...ezért már most nagyon félek, mert dolgozni muszáj, de az az élet teljesen tönkretett lelkileg.

#2 Köszönöm a biztatást, de egyelőre nem látok más lehetőséget. Megyeszékhelyen élek, sehova nem vesznek fel érettségivel. Van ügyfeles és adminisztrációs tapasztalatom is, (még diákként szereztem) de ilyen helyekről legtöbbször választ se kapok. Egy használhatatlan szakmám van, amit butaságból végeztem el 18 évesen.

2023. jan. 11. 14:56
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Eléggé kemény dió!

Sajnos csak a türelem és a következetes kitartás ötvözetének gyümölcse tud kirántani ebből az állapotodból. Utána kell járni annak, hogy ott, a környéketeken milyen munkaerőre van kereslet és arra tanulni a gyári munka mellett. Pokol, - de nincs más, ha komolyan gondolod!

Idegen nyelv igazolt ismeretének híján egyszerűen nem tekintenek emberként senkire úgy, ahogyan a 40. életévét betöltött vagy csökkent munkaképességű emberre sem!

Csak abban bízhatsz, hogy hülye nem vagy, 40 még nem múltál el, rokkant sem vagy és képes vagy megtanulni valamit, amit el lehet adni munkaerőként ebben a buggyant és teljesen feje tetejére fordított világban!

Kitartást és sok sikert kívánok neked ehhez!

2023. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség kérdése nem pedig a munka mivoltából táplálkozó érzés, a nagyapám segédmunkás volt és jókedélyű egészen haláláig (90), a nagybátyám felsővezető és sikeres, elismert ember mégis halálra itta magát fiatalon (50+), annyira boldogtalan és depressziós volt.
2023. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Tanulni kell, fejlődni, és akkor van esély kitörni.
2023. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, hány éves vagy?

#2 vagyok.

2023. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Vannak hétvégente okj-s tanfolyamok. 3 hónap és lessz egy végzettséged. Válassz olyat amit szeretnél csinálni és hajrá.
2023. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

"Vannak hétvégente okj-s tanfolyamok. 3 hónap és lessz egy végzettséged“



1. Már nincsenek le vagy maradva.

2. AZ a tanfolyam ami 3 hónapos az anniyt is ér mit lehet megtanulni 3 hónap alatt? Zoknit vasalni?

3. ha ez ennyire egyszerű miért állnak sorban a gyárakban droidmelóért?


4. És akinek van már végzettsége nem is egy és szarra se megy vele az mit szóljon?


Nekem 4 db emet szintű 54-es kódszámú OKJ tanfolyamom van. 4.

És szart se ér egyik se.


Mert nincs mögötte TAPASZTALAT. Uis tapasztalatot semmiféle tanfolyam sem ad.

2023. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!