Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálom egy munka társamat...

Utálom egy munka társamat nagyon, mert mindig beszólogat, hátam mögött fél hangosan gúnyolódik rajtam és a munkámon, én tanuló vagyok még a boltban ő mán nem tanuló ő már ott dolgozik évek óta. Több lent?

Figyelt kérdés

Ugye ez egy élelmiszer bolt ahol dolgozok és ott ugye használnak nagy késeket és a hús vágásához stb.

Látom a nagy késeket és nem tudom miért de úgy érzem legszívesebben levágnám a fejét annak a nőnek azokkal a komoly késekkel. Volt, olyan hogy olyan ideges voltam a közelében, hogy elővettem a kötényemből a szikét és elmentem mellette kinyitott szikével. Nem tudom mi van velem, legszívesebben agyon ütném a gonosz munkatársaimat, mit tegyek? Nagyon félek hogy valami rosszat nagyon rosszat fogok tenni!


A főnök is úgy megy oda hozzám és úgy bíz rám valami feledatot, hogy na ez a feladat te semmirekellő, meg de életképtelen leány ilyeneket mond, egy főnöknek nem szabadna ilyeneket mondani, én is nő vagyok a főnök is nő.

Meg mindig azt mondják nem söprök fel rendesen, miért nem? Mondjuk nem délelőtt 10 órakkor kéne felsöpörni hanem pl, zárás előtt mert én hiába söprök fel jól nagy a boltban napközben a forgalom pár perc után ugyanolyan kosz van mint söprés előtt, mert jönnek mennek ugye az emberek behordják a koszt. Mondtam ezt a főnöknek, hogy hiába söprök én sokat ha úgyis behordják a koszt az emberek. Még ő volt felháborodva.

A műszakvezető is mindig le hülyéz. Senki nem akar velem dolgozni, elkönyveltek rossznak nem értem miért? Pedig agyon hajtom magam a melóba, leszakad estére mindig derekam hiszen. 18 éves vagyok amúgy.

Mit tegyek mert már kirúgással fenyegetnek. Viszont ha elküldenek nem lesz meg a suliban az évem ami már ha egyszer 2 évet végigcsináltam akkor jó lenne a harmadikat mán befejezni.



2023. jan. 14. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van, de azt a szót ne használd hogy "mán"! Úgy mondják hogy már!
2023. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást!


Ja és az idegeidre nagyon vigyázz, mert az erőszakkal csak te jársz rosszul ha felelősségre vonnak!

2023. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik gyakorlati helyet, ha az iskola által vagy ott, akkor pedig a suliban tegyél panaszt, hogy úgy bánnak veled, mint a kutyával.
2023. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek! Engem is "lenéztek" anno - még a mai napig sem vagyok túl azon, ahogy a női nemmel bánnak egyesek...


Családi háttered? Szűkebb vagy tágabb rokonság? Hozzátartozóid? Volt osztálytársak közül senkivel nem maradt meg viszony?


Valahogy nem tudnád elérni, hogy folytasd a tanulmányaidat? Jogi segítségnyújtó osztályon jártál már valaha, amelyikhez lakókörzet szerint tartozol? Földrajzilag hol vagy az országban?


Családsegítő szolgálat, ha már nehezen megy a konfliktuskezelés esetleg. Gyámügytől óvakodj mindenképpen!!!


Érdemes lenne idegen nyelv elsajátításában is a jövődet építened. Munkaügyi központot gyakran ostromold a megkereséseiddel!!!


(Sajnos, ők sem igazán erőltetik meg magukat legutóbbi tapasztalataim szerint abban, hogy elégedettek legyenek maximálisan az ügyfelek.)


Állítólag "meg van kötve" a kezük. Hatáskörük korlátozott, ennélfogva nem láttam képzési lehetőséget (középkorúaknak biztosan nincs.)


Magyar Máltai Szeretetszolgálat már szinte haldoklófélben van valamilyen formában. Utánajárásom eredménye ez volt. Túl sok minden átalakulófélben van most az egész világon.


Talán egy nagyon icipicit még a katolikus karitász tartja magát úgy-ahogy - valamelyik munkatárs esetleg tovább irányít, ha nem járnál eredménnyel. Együtt ötletelhetsz velük.


Magyar Vöröskereszt úgy tudom, hogy ingyenes átképzést biztosít. Közúti elsősegély nyújtás, házi ápolás-gondozás témakörben. (Legalábbis honlap szerint.)


Nagyon legvégső esetben érdemes külföldi kivándorlásban gondolkodnod - leginkább akkor, ha már legalább az 5.-dik helyen is kudarcot vallanál...

2023. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Több önkritika, több alázat, kevesebb feleselés.


Pl az a "felsöprés hülyeség, mert később megint kosz lesz" elég nagy hülyeség, lássuk be.

2023. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Hajtsd végre a Dugovics Titusz manővert.
2023. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Mit csinálj? Maradj csenben, s végezd el amit rád bíznak.
2023. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5/ nem azt mondtam hogy hülyeség mert alap hogy fel kell söpörni, de nem csúcs időben mikor sokan vannak és nem egész nap söprögetni hanem késő délután rá ér vagy zárás előtt még azt annyi.
2023. jan. 14. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:

A háborúban nem számít kinek van igaza csak az számít hogy ki marad meg.

https://www.youtube.com/watch?v=v85nD0pM8ao

2023. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!