Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Banki szakmai gyakorlatra...

Banki szakmai gyakorlatra milyen ruhában illik menni az első napon?

Figyelt kérdés

Jövő héten fogom elkezdeni a szakmai gyakorlatomat egy banknál, tájékoztatásként viszont csak "bankszerű öltözködést" írtak bármilyen konkrétum nélkül. Elég tanácstalan vagyok, mert nem akarok sem túl-, sem alulöltözni, jó benyomást szeretnék tenni mindenkire, de az említett kifejezés egyáltalán nem segít. Férfi vagyok egyébként, és az ügyféltérben leszek majd, szóval öltönyre gondoltam, de nem vagyok benne biztos, hogy az a megfelelő viselet.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



#gyakornok #szakmai gyakorlat #alkalmazott #Bankszerű öltözködés
2023. jan. 16. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem benne volt a szerződésben amit anno a gyakorlat előtt aláírtam hogy hölgyeknek kosztüm uraknak öltöny
2023. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megkérdezni onnan senkit, akkor öltöny, aztán ha túl soknak érzed, bármikor leveheted a zakót meg a nyakkendőt.
2023. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!