Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elbambultam ezért nem köszönte...

Elbambultam ezért nem köszöntem vissza egy főnöknek,bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen koncentrálok egy ideje.Túl lassan dolgozom fel az információkat amik körülöttem történnek,leblokkolok.Sokszor társas helyzetekben elvesztem a fonalat,nem tudom ki szólt hozzám,mit akar tőlem.Emiatt bunkónak neveznek a munkahelyen mivel nem nagyon vagyok kontaktba másokkal.Mit tegyek?
2023. jan. 19. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2023. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
"Béla, ne haragudj, de annyira elgondolkoztam, hogy amikor rám köszöntél, nem viszonoztam. Nem volt szándékos, elnézést kérek, legközelebb jobban figyelek."
2023. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Normális vagy???Nem akarok folyton megalázkodni.
2023. jan. 19. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Egy munkahelyet, nem a dolgozó feladata jobb irányban terelni. Ha hatóságok sem tudnak változásokat létrehozni, akkor ott tényleg gondok vannak.
2023. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivan?Mond már el mit akarsz.
2023. jan. 19. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

2-es vagyok. Igen, én normális vagyok, de már látom, hogy te nem.

Nyugodtan ignoráld a válaszomat!

(már ha tudod, mit jelent a szó)

(nyilván nem)

2023. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy az ember kapja meg a méltó bánásmódot, amit a külvilág felé közvetít a cég. Éveken keresztül a problémákról, fizetésről és egyéb hiányosságokról beszélni, mikor eredmények vannak bőven, de ez csak a cégnek, meg a krémeknek kedvez. Az összes hatóságot oda fogom irányítani, mert már az ember léte múlik ezen.
2023. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Anonim, az feltűnt, hogy a bunkó kérdező még köszönni sem tud, és még neki áll feljebb?

Akár bunkóságból, akár mentális zavar miatt nem köszön, semmiképp sem nyereség a cég számára, mert vagy bunkó, vagy gyagyás. Tipikusan az a fajta "munkaerő", aki csak a markét tartja a pénzért, de nem tesz érte semmit. vállalkozó vagyok, és pont az ilyenek miatt nem lesz soha alkalmazottam. Csak a nagy cégek tehetik meg, hogy máltai szeretetszolgálatként pénzeljenek hónapról hónapra ilyen semmitérő alakokat.

2023. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van, kérdező. Miért lenne egy elnézéskérés megalázkodás? Mondjuk én a második mondarot lehagynám. Elnézést Béla, épp annyira gondolkodtam valamin, hogy elfelejtettem visszaköszönni. Ennyi, nem nagy ügy. Értelmes ember, főnök vagy sem, nem vesz egy ilyen apróságot akkora személyes sértésnek, hogy a másiknak bármi hátránya származna belőle később.
2023. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért bántatok?Leszázalékolt dolgozó vagyok ,ételmi fogyatékossággal.Engem másként kezel mindenki,tudják hogy beteg vagyok és nem haragszanak rám emiatt, ha bénázom pl elfelejtek köszönni vagy bármi nem korholnak meg érte nagyon.
2023. jan. 19. 22:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!