Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne fontosabb a pszichote...

Mi lenne fontosabb a pszichoterápia vagy az állásotok?

Figyelt kérdés

Volt egy öngyi kísérletem. Gyógyszerezés mellett pszichoterápiára utaltak,. persze nem kötelező ha nem megyek nem megyek.


A pszicoterápia déletőtt van (nem, nincs máskor, nem lehet mást kérni).

Ez a melóval össze nem egyeztethető.

A döntés tehát: állás vagy pszichoterápia?

Nehéz kérdés, mert ugye állás nélkül pénzem miből lesz?

De ha meg nem megyek el, és újra elborul az agyam, akkor meg onnantól minden mindegy lesz mert meghalok és azt tán nem kéne megjátszani.


Mi legyen?


Más melóhelyre bejutni reménytelen. mert ugyan hova.


2023. jan. 25. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem összeegyeztethető? Viszed az orvosi igazolást, és kész is.
2023. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és szerinted melyik cég és főnök nem szarja le az én orvosi igazolásomat és nézi el, tűri el hogy heti 2x az egész délelőttöt ott töltöm?


Te ha főnök lennél, eltűrnéd hogy X alkalmazottat heti 2x is fél-fél napot helyettesíteni kell?


Jobbat kérdezek!! TE vagy a kollega aki ha én nem vagyok ott, helyettem is dolgozhat. Te eltűrnéd?

2023. jan. 25. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Remélem dühkezelési terápiára is jársz.
2023. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez melléduma. nem a kérdésre a válasz
2023. jan. 25. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Megkérdezted már a főnöködet, vagy csak úgy vagy most ezzel, mint a sünike a porszívóval?
2023. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát a kérdésedben vázolt feltételek mellett nincs más opció, mint a munkát választani.

ugyanakkor ha bemész a főnökhöz és azt mondod, hogy van ez a probléma, találjunk ki rá valamit, rakjanak át egyedi beosztásra, akkor az esetek többségében meg tudják oldani. Vezetői feladatot vszeg nem kapsz a külön beosztás miatt, de a sima munkát meg szokták tudni oldani.

2023. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak konkrét, kijelölt szakemberhez mehetsz? nem vagyok tisztában azzal, hogy ez hogyan működik ilyenkor, de ha nincs megkötve kihez kell járnod, akkor biztosan találsz olyan pszichológust, aki el tud vállalni a neked megfelelő időpontban. manapság már online is vállalnak rengetegen. én is jártam. én azt csináltam, hogy neten keresgéltem és az emailembe beleírtam, hogy csak ezekben az idősávokban érnék rá, neki jó lenne-e. plusz mivel anyagi lehetőségem sem volt túl sok, ezért még azt is meg tudtam beszélni, hogy csak 2 hetente menjek. írtam vagy 10-nek, kettőnek megfelelő volt a konstrukció.
2023. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszerbeállítás alatt heti kétszeri megjelenés, utána heti egyszer, doki ír olyan igazolást amin nem látszik semmi részlet.

Meg lehet ezt oldani munka mellett is.


Kollégák többsége azt fogja hinni nemibeteg gondozóba jársz kezelésre és nem firtatják részleteket.

2023. jan. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Ha nem jársz terápiára, akkor meg azért veszted majd el a munkád, mert alkalmatlan leszel. Beszélj a melóhellyel, az orvossal, biztos van megoldás. Esti csoport nincs? Ha megmondod, h dolgozol, azt ált értékelik.
2023. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!