Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ez rossz hozzáállá...

Munkahelyen ez rossz hozzáállás amikor beszól valaki valami miatt?

Figyelt kérdés
Ha úgy állok hozzá hogy "nekem te nem pofázol nem vagy a főnököm, nem mondod meg mit csináljak". Persze ezt nem mondom a képébe csak gondolom. Pl. raktárban egy targoncás hogy ha beszól hogy ne mászkáljak ott amikor targoncázik. Vagy hogy ne telefonozzak
2023. jan. 27. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen vannak bizonyos biztonsági előírások. Nyáron dolgoztam olyan helyeken,ahol voltak targoncások. Nekik volt egy kijelölt útvonal,amin haladhattak,de mi többiek nem mehettünk arra biztonsági okokból. Ha valaki mégis arra ment,arra rászóltak. És ez tök oké volt, senki sem akart balesetet.
2023. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A targonca előtt ne telefonozz. Baleset esetén nem csak a telefon törik. Amúgy ha bárkivel problémám van, akkor odaballagok, és megkérdem, mi a probléma.
2023. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"egy targoncás hogy ha beszól hogy ne mászkáljak ott amikor targoncázik"


= nem akar keresztülmenni rajtad a targoncával. Ha neked ez beszólás, meg pofázás, akkor valami baj van a toronyban.

2023. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?
2023. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szoktam kimenni a targonca elé... De ezeknek semmi se tetszik
2023. jan. 27. 08:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mellette se telefonozz. Mert akkor könnyen az útjába kerülhetsz.

Teljesen jogosan kérte, és NEM szólt be! Viselkedj normálisan!

2023. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A telefonozás meg egy külön dolog attól független az csak egy másik példa. Targonca mellett elmenni szoktam csak
2023. jan. 27. 08:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De pont az a lényeg, hogy ő megy egy adott úton,mert arra SZABAD mennie, nem kacskaringózhat csak úgy. Ha ne adj isten neked megy vagy elüt, akkor is őt fogják elővenni, pedig elkerülhető lett volna a baj,ha odafigyelsz,merre mész. Ilyen egyszerű. Nekem is lehet könnyebb lett volna csomószor eljutni A-ból B-be,ha a targoncás sávjában sétálok, de vannak előírások,amiket be KELL tartani. Nem olyan nehéz ezt megérteni. A telefonozás is tud veszélyes lenni, amikor minden figyelmed arra irányul, és nem nézel körül.
2023. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt nincs megszabva ki merre mehet gyalog meg targoncával is mennek mindenfele. Annyi hogy a targoncásnak van elsőbbsége mindig
2023. jan. 27. 09:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kérik, hogy ne mellettük közlekedj, akkor ne menj arra. Függetlenül, hogy ki a főnököd és ki nem, ilyet bárki kérhet.
2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!