Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a HR-es,...

Mit csináljak, ha a HR-es, akivel kapcsolatban állok, teljesen idióta?

Figyelt kérdés
Lehetetlen vele kommunikálni, látszik a válaszaiból, hogy nem érti meg a leírt mondataimat. Vagy nem olvassa el alaposan, vagy nem fogja fel, nem értem, hol a bibi, de a kérdésre nem válaszol, helyette belinkel egy csomó jogszabályt, meg össze-vissza rizsázik. Nekem meg ez azért pénzre megy.
2023. jan. 27. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
22%
Én lehetek az új HR-esed
2023. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szinte biztosra venném, hogy értelmesebb is lennél.
2023. jan. 27. 09:51
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy én is idióta vagyok, de esküszöm, én sem értem most, hogy mit akarsz 😂 Ne rébuszokban beszélj. Mondd meg neki kerek perec, hogy nem ez a kérdésed, hanem hogy mit csinálj pontosan x helyzetben. (Vagy nem tudom mi a bajod pontosan. Lehet, hogy előbb tudok segíteni értelmezni egy jogszabályi szöveget, mint megmondani mit csinálj a hr-essel, aki nem érti mit szeretnél tőle.)
2023. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kapcsolatban vagytok?
2023. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ilyenek. Helyzettől függ, de tömören kell fogalmazni, és konkrétan kérdezni, hogy akkor most mit csinálj stb.
2023. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Mintha anyósomat hallanám. Beszélünk valamiről, mintha nem is hallaná meg amit mondok, mondja a hülyeségét ami nem is témába vág pl...


Mondja, hogy ő a szépkártyát már csak szálláshelyekre tudja felhasználni. Mondom nem, módosították ezévtől és mindegyik fülre lehet használni. Azt mondja nem, neki nem. 🤦


Én meg fogom a fejem, hogy huu baszki mindenkinek így van de veled biztos kivételt tettek. 😂


Ilyenkor elküldöm neki az aktuális szabályozásról egy hiteles cikket, arra meg annyit ír, hogy Ok. 😂


És csodálkozik, hogy nem megyüno hozzájuk mert csak az agyunkat leszívják.


Tudom más a két téma, de ha valaki értelmi fogyatékos nem éri meg vele foglalkozni... Inkább keress egy másik HR-st.

2023. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én komolyan nem értem, az ilyent hogy veszik fel egyáltalán?? Vagy hogy él egyáltalán??? Igen, kb. értelmi fogyatékos, nem az van, hogy rosszat mond, hanem hogy egyáltalán fel se fogja, mit kérdezel, de próbál rá valamit hadoválni.

5 A lehető legeslegtömörebben kérdeztem tőle.

4 Én munkavállaló, ő meg egy HR-es

3 Igen, azt csináltam, és így se érti...

2023. jan. 27. 10:12
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

7

Mondom hátha te vagy neki is a munkáltatója


Mert akkor cserés…



Szerintem ne magyarazkodj enki


Teljesen felesleges.



Mi a gond, hátha mi tudunk segîteni🤭?

2023. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van szakember több is, akitől kérdezhetnék, bevonhatnám őket, de ahhoz legalább valami állásfoglalást meg kellene fogalmaznia, hogy mutathassam az enyéimnek, hogy nálunk ezt mondja a HR, és mit mondtok ti, de mivel képtelen felfogni, amit kérdezek, ezért már itt elakadtunk.
2023. jan. 27. 10:22
 10/24 A kérdező kommentje:
Bár lehet megkérdezem tőlük ezt is. Talán nem ismeretlen probléma számukra, hogy megy a kreténity a vonal másik végén.
2023. jan. 27. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!