Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan birjatok elviselni...

Hogyan birjatok elviselni munkahelyen a full más típusú személyiségeket?

Figyelt kérdés

Mostmar 3 an vagyunk egy műszakban fel évig 2 en voltunk az öreg kollégámmal 61 éves és neki is vannak fura dolgai az a klasszikus 70 80 évekbeli munkamoralja van és mindene fáj már neki éjszakásban eszméletlenül szenved az izzuleteitol .mászkál körbe körbe ide oda helyezkedik stb


pont mire megszoktam .

Addigra meg hozzánk raktak el full más személyiségű 20 evest. Akinek meg a tetoválás a mindene meg olyan szövegeket dumál aminek kb a negyede igaz . O túl kommunikatív nekem .


Én 26 vagyok zárkózott típus. Beszélgetek én de nem folyamatosan és nem érdekel a sok hülyeség.csak nyugodtan dolgoznak nem kell az állandó duma .



2023. febr. 2. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hol itt a gond? Nem kell senkivel beszélgetned, ha nem akarsz. Max félszavas válaszokat dobálsz nekik a válluk fölött, hogy azért érzékeltesd, hogy figyelsz rájuk, de azt is, hogy nem igazán érdekelnek.
2023. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Öreg nem dumas csak ő meg szenved és ezt nézni már nekem is sza.

De ő már megszoktam.


Ez az új fiatal meg túl közvetlen én először azt hittem meleg .de vegulis nem az de túl nyitott .

2023. febr. 2. 15:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is folyton beszélnek a munkatársaim, de olyankor kicsit kikapcsolom az agyam. Néha-néha válaszolok nekik ilyeneket, hogy "azta, az kemény, hijj, az jó" stb, de amúgy fogalmam sincs, miről megy a téma :D
2023. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# csak érted van az a nyalassag mikor már azt hiszed meleg valaki és azért beszél veled úgy meg ül oda melléd az már zavaró 😀😀
2023. febr. 2. 15:32
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Most először találkozol azzal, hogy az emberek különbözőek, vagy mi...?
2023. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kolléga a legrosszabb dolog a munkahelyen. Ezt mondom én, aki ápoló🤣..., de elfogadom őket. Nincs lehetőséged zenét hallgatni?
2023. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Pl itt van egy ilyen nő, mint a 4 és fél pipás (piás) Bár itt is itt van látom. Na, az ilyet nem lehet elviselni.

2023. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5# mindig olyan helyen dolgozom ahol max 1 2 emberel vagyok együtt.

Nagy csoportba nem tudok beileszkedni.zavarnak és rontják a teljesítményem

2023. febr. 2. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok nem ellenségeskedő stílusban viszonyulni a kollégáimhoz, - mivel az átlagember az életének jelentős hányadát munkakörnyezetben kénytelen eltölteni. Amikor a helyzet azt kívánja, tapintatosan, de határozottan kifejtem, hogy ha éppen nem érek rá diskurálni, ugyanakkor szoktam hagyni időt a kommunikatívabb embereknek is, hogy ne érezzék magukba fojtva a gondolataikat. Jut is, marad is!

Az ellenségeskedőket a saját stílusukban kezelem, vagy egyszerűen úgy teszek, mint ha nem is léteznének. Velük nemigen lehet mást tenni, - és megdolgoztak azért, hogy ez így történjen.

A terroristák nem tudnak mit kezdeni velem, - elhitetem velük, hogy "nekik van igazuk", aztán ott folytatom, ahol abbahagytam és a sokadik alkalom után belefáradnak ebbe, amikor leesik végre náluk a tantusz.

2023. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8# Nagy csoportban könnyebb észrevétlennek maradni. Ha csak hárman vagytok, nehéz elkerülni a beszélgetést. Mi lenne, ha mondanád, hogy most nem érsz rá, de munka után beülhettek sörözni🍻?
2023. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!