Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
38%

#53

Persze, persze. Nem te vàlaszolgatsz magadnak, és egy csapásra moziba mentek. Készülődés helyett meg jöttél inkább dicsekedni.

Gyorsan lezavartad a telefont. Biztos jót beszélgettetek.

Túlreagálta. Úgy gondolod? Szuper! Akkor az azt jelenti, hogy ő a hibás, és nem te, aki a rajta veri el a port. Csipetnyi megbànást nem mutatsz.

2023. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

Persze hogy jottem dicsekedni neked!

8-kor kezdődik a mozi tehát meg ráérek de nem tudtam hogy el kell számoljak veled hogy mit mikor csinálok!

Szeretnél velünk találkozni !??

Pesti vagy ?

Etele plázában találkozunk a H&M előtt 7:40kor !

Várunk szeretettel !

Ha pontos info érdekel hogy kiket kell keress akkor privátban írj rám !

2023. febr. 2. 17:57
 53/75 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, el tudod mondani, hogy mit találsz sértőnek? Senki nem káromkodott, nem szídott. Egyszerűen kaptál pár választ, amiben negatív kritika van, és olyan válasz, ami nem tetszik.

Tipikus bántalmazó, agresszív pasinak tűnsz. Nagyon sajnálnám, ha a lány tényleg kibékült veled! Főleg azok után, ha szerinted sértő, hogy jobban meg kéne becsülnöd!

2023. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
30%

Cicuka, hiába igyekszel, ezt a kommentedet nem tudod meg nem történtté tenni. Aki lebukik, az lebukik. Magad előtt is lebukhatnál végre ;)


"Abszolút jól szórakozok.


Ez most munka? Kapsz fizetést a kommentekért? Mert pár perc alatt mindegyik regisztrációd idegállapotba került. 😉



A felmondásban meg az a jó, hogy szakítás UTÁN történt. Az exed nem fog tudni róla, mivel el se olvassa az üzeneteid. Se kapcsolat, se munka! Gratulálok!


Még valami, amit el tudsz szúrni az életedben? Nincs hat óra se, hosszú még a nap.


ma 17:24"

2023. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

53 kicsikém!

Nekem te ne …ennyivel zárnám le !

2023. febr. 2. 18:31
 56/75 anonim ***** válasza:
38%

#54:

Cicuka, miért kéne még nem történtté tenni? Minden betűjét vállalom!


Leírta, hogy amúgy nem ilyen, csak a munka miatt volt idegbeteg. Most is idegbeteg. A munka szóba se került.

Próbáltam tanácsot adni, de arra nagyon nem vevő. Ellenben az összes válaszba beleáll. Illetve beleállsz, pontosan tudjuk, hogy te írsz magadnak.

Az is egyértelmű, hogy hazudsz, és nincs mozi. Békülés sincs. Elment a csaja, ennyi volt, sikerült elszúrni a kapcsolatot.

Plusz fel is mondott. Aztán vagy lesz új munkahely, vagy nem...

Mondjuk ha a munkahelyen is ilyen dühgombóc, akkor nem csoda, ha nem tud(az) helytállni. Mindenki utál ott is, ugye?

2023. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
41%

Most akkor cicuka, vagy kicsikém? Érdekes, hogy ma mindenki becézget. Kicsit se gyanús, hogy ugyanaz a stílus. Pont erre írtam, hogy lenéző vagy. Meg arrogáns. Az volt már?

Amúgy egyik sem sértő. Mindkettő negatív tulajdonság. Látszik, hogy nem érted a különbséget.

2023. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:

Nagyon próbálsz Columbo lenni de nagyon nagyon rossz nyomon jársz !

És mint mondtam , pontosan egy óra múlva találkozunk Etele pláza H&M előtt !

Gyere oda és meg láthatod hogy minden happy !

2023. febr. 2. 18:41
 59/75 anonim ***** válasza:
71%
Ez valami burkolt H&M marketing?
2023. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
27%

#58:

Összezavarsz, cicuka! Most akkor nem moziba megyünk?

2023. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!