Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mit csinál otthon a szabadi...

Ki mit csinál otthon a szabadidejében a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Nyilván a karantén előtt is volt világ és szabadidő, de nem ennyi, szóval kíváncsi vagyok, hogy ki mit csinál a hirtelen jött idővel?

2021. márc. 17. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen GYIK. :D


Amúgy filmezek, videókat nézek, angolul tanulok, meg chatelek. Edzeni eddig is edzettem, csak most itthon kell megoldanom.

2021. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
edzőtermi edzésről átváltottam a jógára meg a pilatesre, illetve többet olvasok, videójátékozot és rajzolok :D
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
videójátékozok*
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok karanténban. Annyi a különbség, hogy nem tudom a postát este 6 után elintézni és nem tudok este 7 után bevásárolni, pedig olyankor voltak pandémia előtt a legkevesebben, ezért szerettem az esti időszakot az ilyen dolgok elintézésére.

Több szabadidőm egyáltalán nincs, ugyanúgy dolgozom, most éppen itthonról, de a munkaidő itthon is munkaidő, nem mehetek el helyette mondjuk kirándulni a kutyámmal.

2021. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-eshez hasonló. Nem vagyok karanténban. Otthonról dolgozom, de jóval többet mint korábban, nincs igazán szabadidőm. Most a vacsorát melegítem a mikróban, addig gyakorizok.
2021. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Én még többször verem ki, mint azelőtt.
2021. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most a héten laminált padlózok a szomszédom lakását csinálom, olyan izomlázas a lábam, hogy ne tudd meg, a mai napot inkább mondtam is neki, hogy elmegyünk anyagert és hagyjon mára békén majd holnap folytatom :D Múlt héten tapétáztam nála, előtte meg magamnál cseréltem konyha ablakot, de már közbe jövő hétre kell mennem egy wc t cserélni meg csövezni egy másik lakásba
2021. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Online orákat hallgatok barátaimmal sétálok
2021. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasok, rajzolok, edzek, néha varrogatok
2021. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze, akik ugyanúgy dolgoznak, valami megfigyelő rendszer által nem pedig kiadott feladatok után, azoknak nyilván nem sok minden változott. Mondjuk az utazgatás ideje mindenféleképpen mínusz, de az lehet csak pár perc volt.

Sejtettem, hogy a legtöbb embernél a rajzolás és az olvasás lesz a kedvenc. A #7 válasza meglepett, ha szabadidődben másoknak így segítesz, az nagyon respect.

2021. márc. 18. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!