Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossmannba vagy bármely...

Rossmannba vagy bármely drogériába felvesznek úgy, hogy az arcom erősen bőrhibás és topmodell alkat sem vagyok? 21/l

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor voltam Dm-ben vagy Rossmannban, kivétel nélkül átlagos-jó alakú fiatal huszon-harmincas éveikben járó nőket láttam szép arcbőrrel, körmökkel.


Én már 7-8 éves korom óta szívok a bőrömmel, próbáltam rá mindent, bőrgyógyásznál is voltam, nem is egynél, ingyenesnél és fizetősnél is, de semmi. Amióta kötelezővé tették a maszkot, hordom, és azóta, hogy nem kötelező, nem hagytam el, mert baromi jó érzés, hogy nem kell ezt mutogatnom. Egyébként szép, bizalomgerjesztő babaarcom van, vagy lenne. Az életemben sok gond volt, kajába fojtottam anno a bánatot, így most vagyok 74 kg 164 centimhez. Nem folyok le a székről, de értitek, ez nem modell alak.


A közelben szeretnék munkát, és leginkább a drogériák érdekelnének, de tartok attól, hogy elutasítanának, és netán az arcomba mondanák őszintén, hogy ezért. Évekig kaptam a csúfolódást, többet akarva-akaratlanul sem szeretnék.


2023. febr. 5. 11:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%
Egy Douglas üzletbe menj be. Ott meg tudják mondani hosszas beszélgetés után, hogy mi baja a bőrödnek, megbeszélitek a rutinodat, van-e egyáltalán rutinod. Rengeteg vegán, bio, natúr termék van érzékeny bőrre is. A bőrgyógyász sokszor csak krémet ír.
2023. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Igazából nem is tudom.. én DM-ben és Rossmannban általában mindig átlagos eladókat látok. Sokan közülük 40 körüliek, egy kissé ducibbak is akár. Szóval én erre fele nem feltétlen látom azt, amit te írsz, nem csak topmodell eladókat látok, sőt, én általában mindig tökre egyszerűen kinéző, átlagos eladókat látok (ezt az "egyszerűen kinéző, átlagos eladót" egyáltalán nem rossz értelemben értem). Szerintem ha drogériában akarsz dolgozni, próbáld meg.
2023. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
lehet, hogy nem borgyogyasz kene, erdemes lenne egy endokrinologus velemenyet kikerni
2023. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes vagy és kedves mosolygós tudsz lenni az emberekkel akkor simán. Főleg ha érdekelnek a drogerias termékek és tudsz tanácsot adni a vásárlóknak akkor nyert ugyed van, csak aki felvesz azt kell meggyőzni.
2023. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%
Miért a DM-Rossmann csípődött be nálad, ha nem érdekel a smink kicsit sem?
2023. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szeretem a drogériák hangulatát. Krémek, kencék, haj- és bőrápolás, tisztítószerek, öblítők... Kislányként is, ha betévedtünk, teljesen elvarázsolt, bármilyen bugyután hangzik.
2023. febr. 5. 12:46
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont, hogy te ismered jól a bőr problémákat, így ezáltal sok vásárlónak tudnál segíteni. Nem Victoria modellek járnak a drogériákba vásárolni, hanem hétköznapi emberek, és nem egyedi a te problémád sem
2023. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is érzékeny a bőröm, 40-en túl vannak problémáim, viszont fontos, hogy a külsőd megfelelően legyen tálalva, bármilyen munkakörben. Fényévnyi különbség van a "a mindenki csessze meg, nem rakok fel spirált és bbkrémet" és a "spirál+bbkrém" arcom közt, és ez még csak nem is smink.
2023. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem probléma ha vannak bőrhibáid. Egy ilyen boltba szerintem egy natúr smink és egy igényes frizura bőven elég az ápolt megjelenéshez. Plusz ha érdekelnek ezek a termékek és a vásárlókra figyelsz nem lehet baj, hogy nem tökéletes a bőröd
2023. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nem gondolom, hogy kizáró tényező lenne. Felénk egyáltalán nem topmodellek a drogériás eladók. Ápoltak, de nem feltétlenül vékonyak vagy tökéletes bőrűek.

Egy próbát szerintem megér.


Viszont a korábbi hozzászólóknak igaza van abban, hogy érdemes utánajárni, hogy nincs-e valami egészségügyi problémád,IR vagy ilyesmi.

2023. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!