Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossmannba vagy bármely...

Rossmannba vagy bármely drogériába felvesznek úgy, hogy az arcom erősen bőrhibás és topmodell alkat sem vagyok? 21/l

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor voltam Dm-ben vagy Rossmannban, kivétel nélkül átlagos-jó alakú fiatal huszon-harmincas éveikben járó nőket láttam szép arcbőrrel, körmökkel.


Én már 7-8 éves korom óta szívok a bőrömmel, próbáltam rá mindent, bőrgyógyásznál is voltam, nem is egynél, ingyenesnél és fizetősnél is, de semmi. Amióta kötelezővé tették a maszkot, hordom, és azóta, hogy nem kötelező, nem hagytam el, mert baromi jó érzés, hogy nem kell ezt mutogatnom. Egyébként szép, bizalomgerjesztő babaarcom van, vagy lenne. Az életemben sok gond volt, kajába fojtottam anno a bánatot, így most vagyok 74 kg 164 centimhez. Nem folyok le a székről, de értitek, ez nem modell alak.


A közelben szeretnék munkát, és leginkább a drogériák érdekelnének, de tartok attól, hogy elutasítanának, és netán az arcomba mondanák őszintén, hogy ezért. Évekig kaptam a csúfolódást, többet akarva-akaratlanul sem szeretnék.


2023. febr. 5. 11:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Simán. Örülnek ha valaki odamegy dolgozni. Nálunk egyikben sem szép lányok dolgoznak.
2023. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk abszolút nem topmodellek dolgoznak a drogériákban, hanem teljesen átlagos hús-vér nők. Szerintem ne stresszelj ilyesmin. Hidd el, senki sem tökéletes. A munkáltatónak sem kirakatbábura van szüksége, hanem szorgalmas emberre.
2023. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Felénk is teljesen átlagos nők dolgoznak a drogériákban, inkább 40 körüliek, kevesebb a fiatal. Nem hiszem hogy azért ne vennének fel mert nem vagy topmodell kinézetű.
2023. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én ritkán figyelem az eladókat Rossmanban meg egyéb drogériákban, de a múltkor kiszúrtam egy volt ismerősömet. Mindig is csúnyácska volt*, el nem múló pattanásokkal az arcán (gondolom, bőrbetegség, mert most is ugyanúgy nézett ki), és mégis ott ült a kassza mögött. :)

Szerintem simán felvesznek.


*nem szeretném ebben mérni egy nő értékét, csak arra szeretnék rámutatni, hogy elég aránytalan az egész arca. Amúgy nagyon kedves lány.

2023. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az összes kommentet, csak az első oldalt. Nekem nagyon hasonlít a leírásod arra, amilyen a férjem arca szokott lenni. Ő pollenallergiás és a keresztallergia okoz nála ilyen piros gyulladt foltokat, amik pár nap után elmúlnak. Mi is úgy jöttünk rá véletlen, hogy mi okozza.
2023. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, a DM meg a Rossmann is csak egy bolt. Akárhányban voltam, mindenhol a tipikus eladó néniből volt a legtöbb.
2023. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, h kizáró ok lenne, szerintem mindenképp próbáld meg.


Másik: ilyenről beszélsz?

[link]


Amúgy valamilyen szinten megértelek, nekem us nagyon kényes bőröm van. Nekem pár éve jött ki hogy arcomon- hátamon aknés. Végigjártam vele midnen bőrgyógyászt és szakorvost, kipróbáltam mindent.. a bőrgyógyász sokat hagyjuk, egy, azaz egy db értelmessel találkoztam (pont nem ezzel mentem pedig), és o mondta h ez vagy endokrin vagy emésztőrendszeri lesz.. el sem hittem, x év után végre egy orvostól is hallom, amire magamról kellett évek alatt ràjönnöm, mert a tobbi csak krémeket irogarott, hiába mondtam h köszönöm van otthon pár tisztító..


Mindegy, endokrin mindig rendben, bél/emésztőrendszeremmel van vmi pár éve, más tünetekkel is, 90* h ezt is az okozza. De őszintén nekem ez a legkevesebb, már beletörődtem.


Kajánál nem akarok tippelt írni, mert ha valóban emésztési gonddal összefüggő, azt ki kell vizsgálni.( És nálam pl a lég drasztikusabb diétával is azért volt..)


Fényvédőt elvileg érdemes minden nap használni, krémeket főleg sokat valóban ne.. nekem a mindennapok része a korrektor+alapozó kombó.


De talán ha felmennek egy normális kozmetikushoz, o is tudna tanácsot adni, hogy a borproblemadra milyen rutint lenne érdemes alkalmaznod. Láttam en már szép eredményeket, de először tudni kell az okát, és ahhoz kell igazítani a többit.

2023. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!