Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akar a férfi megisme...

Miért nem akar a férfi megismerni?

Figyelt kérdés

van egy kollégám aki mindig előre köszönt megnevetetett és beszélt hozzám.

Egyszer csak megszűnt minden egyik napról a másikra.

Nem köszön előre nem csinál semmit sem, levegőnek néz.

Rddig megszokott volt hogy beült hozzám az étkezőbe és elkezdett hozzám beszélni pár szót, de már ez sem.

Mi változtathat meg egy férfit?


2023. febr. 7. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem voltál elég kommunikatív és kedves vele, és ezért feladta a barátkozást?
2023. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is. Egy idő után én is ráhagyom a barátkozást ha a másiktól ugyanezt nem kapom vissza.
2023. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Talán valaki negatív színben tüntetett fel neki, ő meg fenntartások nélkül elhitte. Az ilyenért nem is kár, hogy eltűnik a képből. Ha meg nem is köszön már, az meg ultragáz, mivel kollégák vagytok -duplán nem kár érte.
2023. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Darius- ***** válasza:
81%

Megértelek, valoban rossz elvesziteni zarojelben olyant, akivel korabbiak alatt kialakult pozitiv kapocs.

Mar leirtak elottem, én egy ujabb opciora is gondoltam.

Rajott, hogy tobbet akarsz tole, ha ez igaz. O meg nem.

Vonzodsz hozza /Zavar a tény, hogy hanyagol. Melyik ?

A cim alapjan ezekre gondolnék, de ha nem igy van akkor elnézést.

2023. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Előfordulhat, hogy barátnőre szeretett volna szert tenni, ezért belógatta a kukacokat több botról, több horoggal a tóba és most kapás lett egy olyan boton, amelyet nem neked lógatott a vízbe.

Ha így van, akkor jó hír, hogy tisztességes - abban a tekintetben, hogy ha komolynak vélt kapcsolatban van, akkor az ígéretes próbálkozás mellett nem próbálkozik be más nőknél is.

2023. febr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
5+: Annyit még hozzáfűznék a fentiekhez, hogy a férfiak túlnyomó hányada általában eszköztelenül célirányos. Konkrétan arra gondolok itt, hogy amikor arról van szó, hogy szeretne maga mellett tudni a férfi egy nőt, próbálkozik a nőknél. Azt azonban el lehet felejteni, hogy több időt fog vesződni a siker elérésének reményével, mint amennyi időt arányosnak tart az energiák befektetésébe. Ha eredménytelenül telik le az idő, amelyet beáldozott a hódítási kísérletbe, egyszerűen továbblép, - nem fog az idők végezetéig várni senkire! Nem minden férfi működik így, de a túlnyomó többségük igen! Azok a férfiak szoktak "bekattanni", erőszakossá válni, akik nem adják fel és a kísérleteik végkifejleteként is felsülnek, - ők azok, akik képesek évek távlatában is megkeresni az exüket csak azért, hogy megtaposhassák őket és/vagy az éppen aktuális barátjukat elüldözzék mellőlük. Ők azok, akik használati tárgyként tekintenek úgy általában is a nőkre. De az átlag, hamar megnedvesíti az ujját a szivacson és tovább lapoz!
2023. febr. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Kérdés, hhogy te ezeket hogyan reagáltad le? Mert ha sehogyan sem, akkor belefáradt a "bohóc" szerepébe. Lehet, hogy csak a savanyú élethozzáállásodon szeretett volna kedvesen változtatni, és semmi többet nem érdemes bele-, túlgondolni.

Nem érdemes szerintem jópofizni a másikkal munkahelyen, mert senki sem játszik igazán egyenes lapokkal, és csak a másik általi cselekedetek félre-túlgondolása megy csak.

2023. febr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg megunta, hogy teper utánad, te pedig nem adsz pozitív visszajelzést.
2023. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Talán mert az a típus vagy, aki az internet idegen népétől várja a csodát és a választ, ahelyett, hogy megkérdeznéd őt magát. Ki más tudná mégis a választ? Nem mersz nyíltan beszélni, kimondani az érzéseidet, mert félsz a válaszoktól. Önbizalomhiány, kevés érzelmi tartalék, hogy elviselj bármilyen reakciót is, de főleg az elutasítást. Ezen kellene inkább dolgozni, mert jó állapotú férfi ritkán választ rossz állapotú nőt.
2023. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!