Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közvetlen kollèga mièrt...

Közvetlen kollèga mièrt mondja mindig nekem?

Figyelt kérdés
Àllandoan a sexel jön; hogy ig ugy jó, meg mondja elkepzeli hogy leterdelek előtte ès beveszem a szàmba. Meg hogy fogjam meg a golyoit azt elvezne. Meg nagyon kedves velem es elvettem tole cukrot; elkezdi majd ledolgozom az arat. Nagyon durva sexualis megjegZeseket tesz nekem. En erre a valasz reakcio rohogok rajta. Az ilyen tenyleg komolyan gondolja vagy csak szivat? Nem akarom hogy egyszer elkapjon a munkahelyen. Van neki felesege is. Megteheti hogy a kollega nojenek ilyeneket mondjon?
2023. febr. 9. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
azosztigen
2023. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti-nem teheti, megtette! Ird meg, (akár priviben) kissé pontosabban a szitut! Természetesen nem tehetné meg. Ez egyértelmüen szexuális zaklatás. Gondolkozz el, hogyan tudnád bizonyitani mások elött mindezt? (Hallja más is ezeket? Teloddal fel tudod venni? Másokkal is csinálja? Miota dolgoztok együtt? Másokkal kötöttél-e már ismeretséget a munkahelyeden? .....)
2023. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem közlöd vele konkrétan, hogy állítsa le magát, akkor még azt is hiheti, hogy azért röhögsz, mert tetszik neked, amit mond. És igen, ilyenkor elképzelhető, hogy mondjuk egy sötét sarokban úgy ér hozzád. És még ez sem zaklatás, mert nem mondtad neki, hogy nem.

Viszont onnantól kezdve, hogy mondod neki, hogy ez nincs rendben, de még egyszer kiejt valami hasonlót a száján, már mehetsz is a főnökhöz, aki ha normális ember, még ki is rúghatja a kollégádat egyből.

2023. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

1. Megmondod neki hogy álljon le

2. Ha ennek ellenére sem áll takarékra, felettesnek jelentsd


3. Kicsit az az érzésem, neked mélyen valahol tetszik ez a dolog.

2023. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat szolj ra, kovinel meg dirr egy pofon 😅
2023. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Biztos, hogy akarod, hogy megfogjam a golyóidat?!"
2023. febr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetné meg amúgy. Szerintem bejossz neki és teszteli, h te benne lennél-e.
2023. febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még a férfiak nem értik a célzásokat...
2023. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!