Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl közvetlen a kolléga?...

Túl közvetlen a kolléga? Szóljak neki?

Figyelt kérdés
Vagy egy nő a munkahelyen(irodaház), aki néhány férfi kollégával néha túl közvetlen. Van akit megpuszilgatott példának okáért. Van családja, a kollégáknak is, és amúgy sem hiszem hogy a munkahelyre való/helyes ez a fajta viselkedés. Tudom, hogy nem az én dolgom, de még is zavar. Szerintetek szóljak neki, hogy ezt ne? Vagy mit csináljak? Ne foglalkozzak vele? Tényleg irtó kellemetlen, és nem csak nekem.
2017. szept. 18. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne irigykedj! Akit közvetlenül zavar, az majd szól, ha akar.
2017. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem a te dolgod, azt csinál amit akar. Ha kellemetlen a ffiaknak majd ők figyelmeztetik
2017. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hol vagy a történetben?
2017. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem irigykedek, fura is lenne, én is nő vagyok :), csak nem tartom helyes viselkedésnek egy munkahelyen. De akkor nem szólok, majd rápirít akit közvetlenül is érint, vagy a főnökség, ha észreveszi.
2017. szept. 18. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Jaja, nem irigykedsz. :D
2017. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alain Delon ***** válasza:
69%
Legfeljebb azokkal beszélj erről, akikkel szerinted túl közvetlen, hogy nem zavarja-e őket a dolog.
2017. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb a mosdoban fogjak megdugni ahelyett hogy raszoljanak:D
2017. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem te vagy a főnöke akkor nincs jogod szólni neki. Magadra haragítod, esetleg beállít irigynek mint itt is.
2017. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért lenne irigy azért, amiért piszkálja a csőrét egy kollegina rib**nckodása, bizalmaskodása.
2017. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat és nem fogok szólni. Amúgy nem olyan nőnek tűnik, aki tényleg megcsalná a párját. Szerintem nem tudja, hogy túlzásokba esik.
2017. szept. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!