Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Van pár év, amíg nem dolgoztam, családi okok miatt, hogyan jelezzem az önéletrajzomban, hogy azokban az években nem szültem, gyereket neveltem? A korom miatt biztos azt hiszik, és így esélyem sincs egy jó munkára, nem jutok el az interjúig sem. Rendelkezem több év tapasztalattal, nem vagyok megbízhatatlan, mégsem járok szerencsével. Hazugságot nem szeretnék beleírni, úgyis kiderülne. Akinek van valamilyen ötlete, megköszönném.

2023. febr. 10. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Xy-tol xy-ig: gyes
2023. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem lett egyértelmű a megfogalmazásom, nem szültem és nem neveltem gyereket.
2023. febr. 10. 14:53
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Háztartásbeli. Sajnos jobb szó nincs.
2023. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmit ne írj be, hagyd üresen. Ha tetszel nekik, behívnak, és az interjún elmondhatod, mi történt. Személyes meggyőződésem, hogy ahova azért nem hívnak be, mert azt hiszik, hogy gyereked van, egyedülállókánt sem akarsz dolgozni.
2023. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit kettes mond. Nem kell beleírni semmit, de ha megkérdezik, háztartásbeli voltál. Vagy egy családtagot ápoltál. De nem hiszem, hogy megkérdezik.
2023. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell semmit mondani. A drágalátos cég meg döntse el hogy dolgozó munkaerőt akar, vagy valakit akit lehet mutogatni hogy "Látjátok ez már az anyja hasában is napi 8 órát melózott!"
2023. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Kettes vagyok. Biztosak lehettek benne, hogy az interjun meg fogjak kerdezni oneletrajzzal a kezukben, hogy abban a nehany evben mi tortent/ mit csinalt. Ez mar csak ilyen.
2023. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A háztartásbeli szintén arra utalna, hogy gyereket neveltem, így nem opció.

Köszönöm az eddigi válaszokat, mostanáig üresen is hagytam, de akkor így is marad. Ha eljutok odáig, hogy megkérdezzék mi történt, majd közlöm velük.

2023. febr. 10. 15:16
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha rákérdeznék, én visszakérdeznék hogy "Közöd?".
2023. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
A biztositasi jogviszony miatt kerdezni fogjak, en is megkerdeznem.
2023. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!