Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnánk elérni, hogy...

Hogyan tudnánk elérni, hogy maguktól felmondjanak a delikvensek?

Figyelt kérdés

Van két kollégánk, egy pár. Kirúgatták az egyik kedvenc főtargoncásunkat az üzletből az HR-en keresztül. Az egyik egy biztonsági őr a másik egy kasszás. Mindenki fúj rájuk szinte, legalábbis az áruházban dolgozók 98% -a beszélni sem hajlandó velük ezután.

Mit kéne tennünk, hogy felmondjanak? Szarjunk bele a szekrényükbe? Vagy valami megoldást tudtok, hogy eltakarodjanak innen?



2023. febr. 12. 03:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy legközelebb téged rúgatnak ki, ha így folytatod.
2023. febr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Hogy rugatták ki a targoncást?
2023. febr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozol napi 16 órát, hogy elvégezd az ő kieső munkáját is?
2023. febr. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyien utálják őket, könnyen. Mindenki elmegy a HR-re panaszkodni róluk.

Amúgy hogyan/miért rúgatták ki a targoncást?

2023. febr. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy ők nem azt nézték, hogy milyen jól el lehet mulatni az időt a "főtargoncással". Hanem azt, hogy mennyire hatékony a munkája és a többiek mennyire tudnak haladni tőle.

De ez csak találgatás, mert fogalmunk sincs, hogy ki milyen ott.

Egy biztos: hogy nekem pl. egyáltalán nem hiányzik egyetlen olyan ember se a munkahelyre, aki az egész munkaidő alatt végig vicceskedik/pofázik és nem tudja egy fél órára sem befogni a bagólesőjét.


Ha nem így történt, akkor se szarjatok bele a szekrényükbe, hanem őket ne engedjétek szarni. Aztán fossák össze magukat az üzlet előtt.

2023. febr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Hogy rugatták ki és miért? Amúgy ez elég ovis szintű kérdés, nem gondoltam, hogy felnőtt emberek így viselkednek munkahelyen.
2023. febr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
7, De sajnos nálunk is. Eldugják a vezénylésem meg beírnak 10 nap szabit nekem, úgy hogy utólag lesem, mi van, meg hátam mögött zsírozzák le a cserét a nevemben és kihúzzák a gépeket, mikor jövök. Meg körbepanaszkodnak, semmis dolgokon árulkodnak rólam főnöknél. Sajnos vannak ilyen dedós gyökerek.
2023. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6-osnak akartam bocs
2023. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudod, hogy ők rúgatták ki a targoncást, akkor azt is tudod, hogyan tették. Ugyanazt kell végrehajtanod.
2023. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
#7 ilyenkor adok hálát, hogy diplomás lettem, értelmiségi közegben senki nem ilyen retardált, már bocsánat.
2023. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!