Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkednétek vele?

Hogy viselkednétek vele?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi munkatársatok nagyon csúnyán megbántott és bunkó volt veletek, a továbbiakban hogy viszonyulnátok hozzá? Levegőnek néznétek, vagy úgy tennétek, mintha semmi nem történt volna?

Nő vagyok.


2023. febr. 12. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

En ezt gyakorlom. Közszférában vagyok értelmisegiek közt de neha bejàrnak sofőrök vagy karbantartok es kezdik az alpári 2értelmű vicveiket amiket ezek a 40 es kollegák le is tudnak viccesen reagálni, én nem.

Ezért eleinte elkezdett gúnyolni is engem meg le akart jaratni.

Hát én már ott tartok hogy visszaszólok neki, szivom a vérét.

Legutobb pl céges kulturált sütipartis rendezvényen(mint vmi gyerekzsúron)odaszoltam nekinagy hangosan jé remeg a kezed?!(mintha vmi alkoholista tróger lenne)es röhögtem. Ő meg csendben szegyellte magát!!:D vissza se szólt:D


Valojában kiképzésben vagyok trogerek ellen.

A portást is le kell majd oltani.

2023. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# az én esetem nem ilyen.
2023. febr. 12. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Csunyán megbánt es bunko. Ja valoban más eset..
2023. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Levegőnek nézném, semmibe venném
2023. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Arra kezdtek engem gúnyolni h nem foglalkoztam vele..
2023. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4# köszi, ezt tervezem én is. Tett annyit érte, hogy megérdemelje.
2023. febr. 12. 16:11
 7/11 A kérdező kommentje:
7# akármilyen hihetetlen vannak olyan emberek, akiket nem kell provokálni, ahhoz, hogy bunkók legyenek. Gondolom most újat mondtam.
2023. febr. 12. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtál újat, csak az érem mindig két oldalú
2023. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9# ezt elég merész kijelenteni annak fényében, hogy semmit nem tudsz.:) Néha bölcsebb a hallgatás, ha már amúgy sem a kérdésre válaszolunk ugye...;)
2023. febr. 12. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 2* voltam 1-1 munkatársnőmmel bunkó: az elsővel utána csak köszöntünk egymásnak, nem beszéltünk, viszont egy idő után csak ketten mégis tudtunk egymással beszélni, amire a másik fél is vevő volt. Amolyan állóháborúban éltünk 1 év 8 hónapig.

A másik személyt, amikor megsértettem, majdnem elsírta magát. Pár nap múlva megbeszéltük a témát: bocsánatot kértem, amit elfogadott, és tudunk egymással azóta is kommunikálni. Ez utóbbi számomra maradandó emlék maradt, mert jelezte a szituáció, hogy nem szabad nyersnek lennem.


Kérdező: az, hogy begubózol, nem megoldás, mert egymás közelében dolgoztok továbbra is. Mondd ki feléje, hogy beszélni szeretnél vele: mondd el az érzésedet, hogy akkor, abban a helyzetben ő megsértett, ami nem esett neked jól, és a jövőben kéred, hogy mellőzze ezt a hozzáállását. Határozottan kell ezt közölni feléje.


Én ezt tudom mondani, de a döntés a tiéd...

2023. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!