Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalja, hogy...

Más is tapasztalja, hogy mindig azt mondják visszahúzódó és nem beszél senkivel, barátságtalan , nagyképű holott amikor próbálkozott mindig elutasították?

Figyelt kérdés

Vagy nem beszéltek vele.

Akkor miért én vagyok a barátságtalan?


2023. febr. 16. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nálam is ez van, nem új keletű a dolog. Áldozathibáztatás a jelenség becses neve. Amikor nem elég hogy valakinek szar, még jól rúgjunk is bele egyet. Magyar virtus.
2023. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt már ilyen egy helyen. Amikor beszélgetni próbáltam, azt kaptam, hogy a kezem járjon, ne a szám. Innentől csöndben maradtam, de ekkor meg az vokt a baj, hogy nem beszélgetek, biztos lenézem őket. A "Ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs, az a baj."-szindróma.
2023. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az iskolában volt ez. 2 hónapig jártam az osztálytársaim nyakára, mindent megpróbáltam, még azt is megcsináltam hogy mikor közösségi szolgálaton voltunk és egyhelyben kellett állnunk órákig, körbementem és megkérdeztem mindenkit hogy kérnek-e vizet, és ingyen vettem mindenkinek aki kért. Mégis azt kaptam hogy csak b*szogattak és kirekesztettek. Majd mikor a tanárok látták hogy nincsenek barátaim, és el is határolom magam a többiektől, ők is elkezdtek b*szogatni hogy ne legyek antiszoc, a közösségekbe igenis be kell illeszkedni, nem igaz hogy nekem pont különcködni kell, mikor ezek olyan aranyos gyerekek. Az én oldalamat meg se hallgatták. A mai napig felcseszem magam ezen... Szerintem az ilyen nem való vezető pozícióba, egy vezetőnek reálisan kellene látnia az ilyen dolgokat és minden felet meghallgatni.
2023. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(*az ingyen vettemet úgy értem hogy a büfében vettem nekik, és senkitől nem kértem cserébe semmit, az árát sem)
2023. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem baratkozos beszedes gyakorta hiszik rola h pl biztos pikkel a másikra vagy haragszik vagy utálja

Aki nem nyitott erdeklodo arrol azt hiszik hogy nem erdekli a másik ember fel is fordulhat.


Rosszul esik nekik mindez. Es védekezésbol támadas jön.

2023. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1! Ajj te szépen megfogalmaztad 👌
2023. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a kérdés.

Visszagondolva, gyerekként sokakat beskatulyáznak egy szerepbe és ha nem találkozik egy ilyen kérdéssel akkor elhiszi hogy alapból introvertált antiszociális és vele van a baj!

2023. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Igen, szerintem érdemes jobban a dolgok mögé nézni és a dolgok valódi okát feltárni.

Mert hiába küldjük pszichológushoz az áldozatot, ha újra meg újra beleesik ugyanabba a problémába ahogy mások is.

Szerintem a felszínessége a társadalomnak az egyik oka ennek.

2023. febr. 16. 18:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Na most nem tudom, hogy fel merjem tenni a kérdést vagy sem: Ez ellen mit lehet tenni? Kell-e tenni ez ellen vagy ez maga a természetes szelekció és egyesek sorsa az, hogy mások rájuk lépve felemelkedhessenek?
2023. febr. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!