Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenhol ennyire nehéz az új...

Mindenhol ennyire nehéz az új dolgozónak a beilleszkedés manapság?

Figyelt kérdés

...olyan, mintha a régebbi kollégák azt várnák, hogy mikor adom fel...

Vagy csak az úgynevezett jobb munkahelyeken van így?



2016. ápr. 12. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol így van.
2016. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Minden melóhelyen van minimum egy ilyen jellegű köcsög.De általában több is.
2016. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is igy volt. Egy evek ota osszeszokott csapatba kerultem. Egy ev kellett mire befogadtak. Nehez idoszak volt. Sokszor ott akartam hagyni az egeszet. De kitartottam es bizonyitottam hogy engem nem csinalnak ki. Viszont parszor otthon jottek ki rajtam a benti dolgok, de igyekeztem leplezni mindenki elott.
2016. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas, hogy jöttek ki a benti dolgok otthon? rágódtál még rajtuk később otthon?
2016. ápr. 12. 19:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az volt, hogy ami ideget belem raktak bent, nem tudtam feldolgozni muszak vegeig, es feszult voltam otthon is.
2016. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem.

Azt vettem észre, hiába intelligensek a kollégák, finoman is lehet utálkozni és a másikat a pokolba kívánni, mosolygó álca alatt.

2016. ápr. 12. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen munkahelyen mindenki színész, szerepet játszik. Más arcát mutatja feléd, mint valójában amilyen ember.
2016. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj hogy sokan elore itelkeznek, barmi okot vagy fogast talalni akarnak a masikon, amiert lehet utalni. Mert ez uj gyerek, ezen most lehet rohogni, ki lehet csinalni. Persze amig hagyja magat. Csak egyszer szakadjon el valakinel a cerna akit csesztetnek, es olyan munkahelyi balhe lesz egy ilyenből, hogy mindenki csak lesni fog.
2016. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még egy, "amatőr" kérdés (bocs, ha nagyon dedós): nézegettem, hogy a 4 hónappal korábban jött kolléganőm már egy csomó régivel ismeretségben van a Face-n. Az újaknak kell bejelölni a régieket, vagy várni, ha valaki bejelöl, vagy hagyni az egészet a csudába? :) Csak kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak erről. Alapból nem érdekel az egész annyira, de mégis az emberek közt kell élni, nem lehetek teljesen öntörvényű. Teszem azt, nekem volt eddig egy olyan elképzelésem, hogy férfiakat nagyon ritkán jelölök -férfi kollégákkal is így vagyok. :)
2016. ápr. 12. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor jelolnek be uj munkatarsat, ha kialakult mar valamilyen kommunikacio koztunk. Csak azert mert a munkatarsam, es csak koszonunk egymasnak azert nem. Persze ha o bejelol elfogadom, ez egy gesztus az o reszerol, hogy nyitni akar felem. En varnek egy darabig, hogy ujkent kinek vagyok annyira szimpatikus hogy bejelol.
2016. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!