Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire megértőek veled a...

Mennyire megértőek veled a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha szabit kell kérned, vagy ha beteg vagy. Mennyire megértőek a munkahelyeden ilyen esetekben?

2023. febr. 16. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Tízes skálán húszas :D


Szerencsére elég jól dolgozom, és abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a munkáltató rá van szorulva a tudásomra, én viszont nem vagyok ráazorulva arra, hogy mindenképpen náluk dolgozzak.

2023. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
vállalkozó vagyok
2023. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű, hogy alkalmazottakhoz szól a kérdés....
2023. febr. 16. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon, nem problemaznak ezen.
2023. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Minden hónap 20.áig jelezni kell, h mikor akarsz szabira menni, ez újdonság, eddig ha közbe jött valami, akk ha megoldható volt elengedtek. Helyettesítésen spórolnak, szóval nem szívesen megyek szabira se, mert tudom, h a kollegák szívnak.

Amúgy sincs sok szabim :(

Ha SOS kell akkor adnak azért.

Betegként, meg attól függ, ha tényleg annyira beteg vagyok, h dolgozni se tudjak, akk nem is megyek be. Viszont egy kis orrfújás és köhögés mellett még tudok dolgozni.

Igaz túlzásba viszem néha, mert volt, h majdnem 38 fokos lázzal dolgoztam, a főnök is haza akart küldeni - nem is annyira hatékonyan dolgoztam- de a TP pár napra is azért jelentős kiesés a fizuból.

2023. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Szabit meg szokták adni, betegszabin még sosem voltam.

Egyszer hazaküldtek mert folyt az orrom de csak allergia miatt.

2023. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem kicsit: nagyon.
2023. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen. Ott már elég nagy baj van, ha nem tudnak valakit pár napig nélkülözni.
2023. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Maximálisan, csak annyi, hogy ha lehet, legalább két héttel előre jelezzem. Nyáron kivehetek 3 hetet, de mondták, ha túlórázom, akár 4 hetet is kivehetnék.

Én nem is mennék olyan helyre, ahol nem tudnak nyáron legalább 3 hétre nélkülözni.

Beteg még nem voltam, amióta itt vagyok (2021 november).

2023. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Én sokszor lógtam az elmúlt években munkaidő alatt, láttak is jópáran az utcán, a főnök is. Ennek ellenére még mindig ott dolgozom. Most is járok pl egy héten kétszer orvosi kezelésre kb háromnegyed órát vagyok távol. Fogom magam elmegyek nem szólok senkinek. Volt már olyan is egyszer egyszer, hogy csak bementem, összecsaptam 1 óra alatt amit kellett aztán leléptem mert dolgom volt vidéken. Már vissza se mentem aznap. Másnap írtam csak be a jelenléti ívbe a távozásomat. Mármint a hivatalost. Senki nem keresett. Amúgy rugalmas munkaidőben vagyok, nem pontosan kell érkeznem. Betegállományban még sosem voltam, de vannak akik sokszor mennek. Szabit kötötten adják ki főleg nyáron, de a törvényi szabályozásnak megfelelően saját kérésemre kiadják máskor is ha kérek.
2023. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!