Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm mutathat kollegáimnak...

Főnököm mutathat kollegáimnak kamerafelvételt rólam?

Figyelt kérdés
Véleményt kért a többi kollégától, pedig nem vagyok új, mindenki egy időben került erre a helyre. Szerintem megalázó. Főleg hogy nem is tudtam volna róla
2023. febr. 17. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

10#

Ami visszajár az visszajár.

A pénztárosnak kutya kötelessége eléd tenni.

Az hogy elteszed e az már a Te döntésed.

Nyilván a Kérdező is okult belőle és még véletlen sem fogja elfelejteni még egyszer. De erről biztonsági kamera videókat mutogatni kollégáknak csak azért hogy kibeszéljék akkor sem jogos.

2023. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10

Akkor nem bánnád azt se, ha munkaadód lenyúl 5-tal mindig, a bank is minden tranzakciónál, a gyerek is, asszony, anyós, após...mindenki lenyúl 5ft-tal, mert "van pofájuk":DDD

Napi 5ft-ot átutalnál egy hajléktalanokat segítő szervezetnek kérlek? Az utalás talán 400ft lesz, de ne fukarkodj:DDD

No, azt leshetem, mert nem módi, nem lehet a pénztáros előtt az 5ft-os gavallért játszani:DDD

2023. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lényeget nem sikerül megfogni srácok csak a kötekedés megy xD Nem kifejezetten izgat, mint írtam is a ti bajotok, ha rinyáltok 5 forinton. #12 te meg olyan valós dolgokat irkálsz, hogy csak na.
2023. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Sakk matt-ön vesztett, távozhat:)

2023. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!