Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltásnál elmondjam,...

Munkahelyváltásnál elmondjam, hogy hol fogok kezdeni vagy inkább hallgassam el?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 06:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Hallgasd el.
2023. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
El lehet mondani, ha kérdezik és Te is szeretnéd.
2023. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

2: Nyilván inkább nem szeretné, azért tette fel a kérdest.


Legegyszerűbb körülírni, nem kell konkrétan megnevezni. Én amikor egyik étteremben felmondtam, mert találtam egy másikban jobb beosztású és fizetesű munkát, mindössze annyit mondtam, hogy egy hotel étterme, és slussz.

2023. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, pedig a volt főnököm nagyon kérdezgette, és ajánlgatta, hogy hátha tud protekciót és jó pontot szerezni nekem (ekkor még csak állásinterjúra mentem). De valahogy érezhető volt, hogy mennyire lenne "segítség" az. De nálunk sejthető volt, hogy biztonságosabb nem elmondani a részleteket...
2023. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kollegáim, mikor felmondtak, többnyire ilyen-olyan mérnökök, nem mondták el. Én se mondanám el, maximum a hozzávetőleges területet, de a konkrét céget nem.
2023. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Kolléháink mikor elmennek elszokták mondani.
2023. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rajtad áll.

Akinek akarod elmondod, akinek meg nem, annak nem.

2023. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően símán mondhatod azt is a főnöködnek, hogy "Magának ahhoz semmi köze." vagy hogy "Hülye lennék elmondani.". Mit tudna veled csinálni?
2023. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!