Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok dolgozni menni,...

Nem akarok dolgozni menni, mit egyek vagy igyak, hogy hasmenésem legyen? Több lent.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék dolgozni menni oda többet, mert nagyon csúnyán beszél velem a főnök és igazságtalanul bánnak velem, de muszáj ott dolgoznom június végéig mert még iskolás vagyok és csak szakmai gyakorlaton vagyok a boltban. Anyám is volt már benn a boltban beszélni a főnökkel, de nem használ semmi, ilyeneket mond nekem a főnök aki egy idősebb nő, hogy te semmit érő, minek jöttél megint ide reggel, jobb lenne ha nem jönnél többet, mindig kirúgással fenyeget. És azt mondja a szemembe hogy te szarházi, te fogyatékos. Nagyon csúnyákat, ha jól tudom ennyire csúnyán nem szabadna beszélni a főnöknek a tanulókkal, de semelyik dolgozóval sem.

2023. febr. 19. 10:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2 hetenként kell bejárnom a boltba dolgozni mert egyik héten gyakszán vagyok másik héten sulizok. Jövő héten gyakszán vagyok.):
2023. febr. 19. 10:22
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
És attól, hogy a jövő héten nem mész be hasmenésre hivatkozva, szerinted változni fog valami? Utána két hét múlva be kell menned. Vagy egész a tanév végéig mindig "hasmenést fogsz kapni" a gyakszis hétre? Akkor tanévismétlés, mert osztályozhatatlan leszel a hiányzásaid miatt.
2023. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor mit tegyek? Mert már beleörülök!
2023. febr. 19. 10:28
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Váltani nem lehet?
2023. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj az osztály főnököddel, mondd, hogy szeretnél másik gyakszihelyre átkerülni. Esetleg anyád is menjen be, és együtt beszéljetek.
2023. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
osztály főnököddel=osztályfőnököddel
2023. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Váltani sajnos már nem. Mindenki ezt mondja. Már csak négy és fél hónapot kell kíbirnom azt mondják annyit csak kibírok.
2023. febr. 19. 10:30
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez az utolsó tanéved? Mert akkor tényleg ki lehet bírni. De az osztályfőnökkel azért lehet beszélni. Nehogy a szakmunkásvizsgán is megcsúfoljon valahogy a vén hárpia!
2023. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó évem igen. Beszéltem osztályfőnökömmel azt mondta ő nem tud segíteni.
2023. febr. 19. 10:34
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen stílust mélységesen elítélem, ezt előre és kiemelten leszögezném!

De...!

Valamit csak nagyon rosszul csinálhatsz, ha ilyen szinten kihúzod a gyufát rendszeresen!

Próbálj meg tanulótól elvárható módon normálisan dolgozni és a hozzáállásodon javítani, mert gondolom ha a főnöknél ez mindenkivel és mindennapos stílus lenne, akkor már érkezett volna rá panasz.

Egyébként olyan nincs, hogy nem lehet indokolt esetben panaszt tennie a szülőnek és áthelyezését kérnie a gyerekének.

2023. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!