Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A postások nagy teherbírású...

A postások nagy teherbírású és tudású, de alkoholista, alulfizetett kisemberek/rabszolgák vagy ez csak egy közhely?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
dolgoztam logisztikai központban postások közt. elég gyakori volt a zúgivás.
2023. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Én csak egy postást (kézbesítőt) ismertem életem során, arra ebből egyik sem volt igaz, csak az alkoholista. Meg még drogos is volt, de legalább rém buta is, és nagy teherbírásúnak sem tűnt. Szomszédom volt, nem volt egy szimpatikus ember.


De ennyiből nem lehet általánosítani.

2023. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Akit én ismertem, nem tűnt alkoholistának.
2023. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
48%
a kis feles lötyög a tasiba,ordas primitív a legtöbb mellesleg.... közvetlen 2 ilyen postast tudok felmutatni !
2023. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Még gyerekként, amikor az öregem munkahelye kirándulást szervezett a horvát tengerpartra, és elmentünk csaladilag, az egyik munkatársnője hozta magával a postás férjét. Szinte mindig be volt nyomva az egy hét alatt.

Később, már felnőttként, az egyik kedvenc kocsmámba rendre lejártak postások munka után, még az egyenruha is rajtuk volt, 4-5 korsó átlagban lement.

Valamint ismerek egy postást, akivel régen egy lakótelepen laktam. Nem tudom, most hol lakik, de egész négy évvel ezelőttig ott postáskodott, illetve járt le az egyik sarki kocsmába. Akkor volt egy durva verekedése, kórházba is került, utána áthelyezték másik városrészre. (Gondolom, azért, hogy nehogy azoknak vigyen levelet vagy küldeményt, akikkel balhézott.)

Persze általánosítani nem kell. Absztinens, sportos, edzőterembe járó postást is ismerek.

2023. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne nagy tudású? Nem kell hozzá épp egy doktori fokozat...
2023. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Ja, a legelső esethez még akartam írni:


Később volt egy másik munkahelyi kirándulás. Oda én már nem nemtem. De az öregem mesélte, hogy a kolléganője férje akkor annyira berúgott az utazás előtti napon, hogy nem volt képes felkelni és összekészülni, így végül otthonhagyta, és nélküle ment.

2023. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nemtem=mentem
2023. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
A nagytudásút honnan vetted. Pont 1 hete voltam postán és ki volt téve, h postást keresnek. Annyi elvárás volt, h tudjon biciklizni, legyen erkölcsije és 8 általánosa. Nem agysebészet.
2023. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az irodánkhoz eddig 4 különböző postás járt, egyik sem alkoholista, viszont a nyugdíjas néni kivételével meglehetősen furák és nehéz felfogásúak. Az egyik áll az ajtó előtt és félénken kopog, hiába mondtuk el neki húszszor, hogy jöjjön be nyugodtan. A másik csak bámul, nem érti, amit kérdeznek tőle.
2023. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!