Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor küldtek már haza titeket...

Mikor küldtek már haza titeket munkahelyről, ha betegek voltatok?

Figyelt kérdés
Mindig olvasni a neten is, hogy hazaküldik az ilyen olyan náthás/influenzés6köhögő dolgozót. Én a való életben a sok munkahelyemen egyszer nem láttam olyat, hogy direktbe berohantak volna házzá, és márpedig azonnal menjél haza, mert beteg vagy.

2023. febr. 20. 14:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%

Itt vannak a pökhedi bezáratáspártiak. :D

Másoknak eszükbe sem jutna otthon maradni ilyen baromságokkal.

2023. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
11%
Jójójó, oké, ezt már kifejtetted épp elégszer, most nem ez volt a kérdés, szóval no spam.
2023. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
26%
Persze, suliból is meg munkából is.
2023. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
34%
#13 vagyok, miért kapom a pirosakat? A kérdésre válaszoltam.
2023. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
29%

14, mert van pár egyed itt az oldalon, aki nagyjából az anyagyilkosság szintjére teszi azt, ha valaki beteget mer jelenteni a munkahelyén és nem megy be dolgozni. De sajnos az értlemi képességeik már nem elég ahhoz, hog ymegértsék, hogy azok a jelek a válaszok jobb alsó sarkában nem like és dislike, hanem a kérdés szempontjából hasznosság jelzők. És mivel szerintük anyagyilkos vagy maiért nem maradtál betegen is dolgozni SŐT még az iskolában sem, ezért ment a dislike:D


Amúgy 10es vagyok, hozzátenném, hogy első körben a kollégáim küldtek haza. Persze először nem akartam, hisz arra a napra vártunk fél éve és ránk ömlött egy nagy vödör szar. De aztán jött a teamleader és megkért (kért!) hogy menjek haza, mert a munka nem lehet előrébb a prioritásban az egészéghez képest.

2023. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%

15

Nem tudom miért anyagyilkosság egyesek szerint tisztatérben, steril gyógyszerekkel dolgozva nem beleszipogni, beleköhögni a cuccba. Nálunk szigorúan tilos volt bármilyen váladékozó betegséggel bemenni a tisztatérbe, szerintem ezt csak az nem tudja elfogadni aki visszamaradott.

2023. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
37%

Én meg azt nem tudom elfogadni, hogy miért anyagyilkosság az, hogy egy pár napos köhögéssel nem zárkózok be, hanem élem a normális életemet.

Ez csak azok szerint anyagyilkosság, akik visszamaradott rettegők, de velük meg nem kell foglalkozni.

2023. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
42%

#17

Te szeretnél olyan gyógyszert, élelmiszert, bármit fogyasztani amibe belecsöpögött a vírusos dolgozó orra? Vagy szeretnél maszkban és szemüvegben lenyomni 8 órát miközben percenként orrot fújsz?

2023. febr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
41%

#18.

Simán. Én nem csinálok ügyet minden kis semmi betegségből.

Neked jogod van ahhoz, hogy így tegyél, de más embereket nem korlátozhatsz.

Most pedig további kellemes rettegést kívánok!

2023. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
17 igen, igaz, hagyjuk már,. hogy megfázik az ember és akkor ül otthon a 4 fal között, mer aztán nehogymán 1 napot is orrot fújva dolgozzon, v buszra szálljon, mert akkor mi lesz :D
2023. febr. 21. 07:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!