Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor küldtek már haza titeket...

Mikor küldtek már haza titeket munkahelyről, ha betegek voltatok?

Figyelt kérdés
Mindig olvasni a neten is, hogy hazaküldik az ilyen olyan náthás/influenzés6köhögő dolgozót. Én a való életben a sok munkahelyemen egyszer nem láttam olyat, hogy direktbe berohantak volna házzá, és márpedig azonnal menjél haza, mert beteg vagy.

2023. febr. 20. 14:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
36%

#19

Milyen rettegés, meg korlátozás? Alapvető élelmiszer- és gyógyszerbiztonság.

2023. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
44%

Pont ezt nevezik rettegésnek.

Én simán megennék olyan élelmiszereket, amiket náthás vagy influenzás ember készített.

Olyan helyen meg nem lennék hajlandó dolgozni, ahonnan még egy megfázással is hazaküldik az embert. Ha te nem így vagy ezzel, az már nem az én dolgom.

2023. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

#22

Akkor egyed. Alapvetően a fogyasztónak joga van a fertőzésmentes élelmiszerhez.

Gyógyszer terén meg végképp nem értem hogy gondolod, a rákos beteg nyeljen be még további betegséget a gyógyszerétől??? Normális vagy???

Szerencsére ez nem azon múlik hogy te vagy én hogy vagyunk vele, hanem törvény szabályozza.

2023. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
21 aki attól influenzás lesz v megfázik, hogy a kolbásztöltő géphez valaki betegen állt házzá, az az utcára se menjen ki.
2023. febr. 21. 08:30
 25/41 anonim ***** válasza:
36%

#24

Továbbra is jogszabály van erre szerencsére.

De akkor szerinted is jó lenne a súlyos betegségben szenvedőknek jó kis fertőző bacis tabit adni? Minek él az ilyen?? Vagy mi?

2023. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
44%

Egyesek még az utcára sem emgednék ki az embereket egy közönséges influenzával.

De szerencsére nincs lehetőségük arra, hogy ezt megtegyék, mert az embereknek joguk van ahhoz, hogy ne korlátozzák őket.

Én meg is eszek válogatás nélkül minden ételt, mert én nem rettegek. Ha meg valaki nem így van ezzel, az már csak az ő baja.

2023. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként ennie meg annak is kell akinek olyan baja van amivel tényleg nem mehet utcára, súlyos immunhiány stb, szerintem jó hogy nekik sem kell éhenhalniuk.
2023. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
14%

#26

A kérdés nem az utcára engedésről szólt… mi közöm nekem ahhoz hogy mások az egész országot lezárják egy köhintésre?? It nem erről volt szó, én se ezt támogattam, miért rajtam vered le ha mással van bajod???

2023. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
11%

27, de pont azért ehet az, akinek súlyos baja van, mert a törvény garantálja, hogy az étel amit eszik nincs tele kórokozóval.

De pl biztos téged nem zavart volna ha pl annak a 12 magyarnaka helyében lettél volna, aki egy 4 cisllagos thaiföldi hotelben az ott felszolgált ételtől rosszul lettek és 4en meg is haltak. Nem véletlen, hogy az EU-ban nem lehet behozni csakúgy EUn kívül gyártott élelmiszert.

2023. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
11%

#29

Ezt miért nekem írod? Pont arról beszélek hogy nagyon helyes hogy szabályozva van az élelmiszer- és gyógyszerbiztonság.

2023. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!