Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szemszögből tudnám...

Milyen szemszögből tudnám megközelíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Borzasztó félénk vagyok és iszonyatosan izgulós, kb rosszullétig, viszont bekell látnom, hogy 21 évesen ideje dolgozni mennem, ha már suliba nem járok, holnap megyek felvételizni, és nagyon rávagyok görcsölve, félek, ha felvesznek akkor béna leszek, nem tudom felfogni amit csinálni kell a pánik miatt sem, stb. Egy gyári munkáról van szó, sajnos falun nincs sok lehetőségem, édesanyám is ott dolgozik, ennyi nyugtat, de nem akarom, hogy visszahallja, hogy milyen ügyetlen vagyok, béna, mit keresek itt egyáltalán, iszonyatosan lebecsülöm magam :( Tudom, hogy hülyén hangzik, de tudnátok belém egy kis pozitív érzetet rakni? Mivel átlagalatti színvonalon élünk, így egyedül az motivál, hogy tudok segíteni anyukámnak, de olyan szűk a látóköröm ebbe, hogy csak a rosszra tudok gondolni, már 1 hónapja készülök ide dolgozni, nem is tudtam azóta rendesen aludni, viszont erőt vettem magamon és megpróbálom

2023. febr. 22. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy ügyes leszel, akkor te miért nem? Nem is ismerlek, valószínűleg sosem találkoztunk még, mégis tudom.
2023. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Durva, hogy csak egyetlen ember szavai is képesek arra, hogy végiggondoljam magamban a dolgokat, köszönöm szépen! :)
2023. febr. 22. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális dolog hogy az ember izgul egy új munkahely előtt.

És ha ez ráadásul az első akkor még fokozottabb az izgalom.

Biztosan menni fog. :)

És senki nem néz furán Rád ha első nap nem megy minden gyorsan, frappánsan.

De utána úgy fogsz lefeküdni hogy végiggondolod az aznapi eseményeket és másnap már nem lesz ismeretlen a terep.

Nagyon gyorsan belejössz majd meglátod. Fel a fejjel!

Drukkolok Neked!

2023. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom abban, hogy igazad van! :) Köszönöm, hogy segítettél pár mondattal, sokat jelent most minden szó. Ha felvesznek, párnap múlva szeretném elmondani a véleményem a munkáról:D Addigis sziasztok❤️
2023. febr. 22. 12:13
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Michael Jordan teljes pályafutását vizsgálva nem egészen 27%-os gólarányt kapunk. Ez azt jelenti, hogy 1000 kosárra dobásból több mint 700 volt eredménytelen. Tehát a profik is hibázna. Sőt! A hibákból lehet a legjobban tanulni!
2023. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez jó volt. :) Odáig már eljutottam, hogy felvettek, jövőhéten kezdek :)
2023. febr. 26. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Várjuk az első tapasztalatokat!

Hajrá! 🤗

2023. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, borzasztó az egész, nem akarom csinalni. Ezt erzem a munkaval kapcsolatban:(
2023. márc. 2. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Fizikailag nehéz?

Nagyon elfáradsz?

Adj neki még egy kis esélyt hátha egy idő után könnyebb lesz. De ha nagyon nem tetszik közben keresgélj másikat.

2023. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!