Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem számítana a pénz,...

Ha nem számítana a pénz, dolgoznál?

Figyelt kérdés
Örökség, nagyon nagy összegű nyeremény vagy bármilyen más ok miatt nem szorulsz rá a munkára, dolgoznál?

2023. márc. 3. 15:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
75%
Igenre nyomtam, de kevesebb órában dolgoznék csak. Mondjuk 4 órában és azt csinálnám amit most is, mert alapjáraton szeretem, viszont 8 órában lemerít. Munka nélkül egy idő után biztosan semmirekellőnek érezném magam és a sok utazás, program mellett érezném, hogy valami hiányzik. ( Hosszabb nyaralás végén is így van, abból gondolom. )
2023. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%
Másnak nem. Viszont cégeket szívesen alapítanék vagy befektetnék. Tehát valamivel szeretnék foglalkozni.
2023. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Volt egy pár év amikor nem dolgoztam, nem kattantam be; nekem nincs szükségem a munkára ahhoz hogy valakinek érezzem magam.
2023. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
79%
Hát a tevékenység és a munka nem feltétlenül azonos. Valamiféle tevékenység szerintem fontos az ember életében.
2023. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
76%

Nevelőszülő lennék (3 gyereknél már teljes idejű munkának számít) és/vagy egyéb "világjobbító" dolgot csinálnék, önkénteskednék, esetleg elmennék képzőművésznek. A sorra biztos, hogy nem állnék be, ahogy egy irodában sem szeretnék ülni fix munkaidőben egy laptop előtt.

Most is önkénteskedem egy menhelyen, hihetetlen, hogy mennyire fel tudja tölteni az embert (engem legalábbis) és valahogy úgy vagyok beállítva, hogy "ingyen" sokkal nagyobb kedvvel dolgozom, csak ugye kell a pénz is...

2023. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de csak olyat és annyit, amit és ameddig valóban élvezek.
2023. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
19%
Legalabb magamra lenne idom akkor
2023. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
38%
Biztos dolgoznék mellette. A jelenlegi munkám ugyan nem fizet mesésen,de szeretem, folyamatosan fejlődök benne, sikerélményem is van - úgyhogy nem adnám fel. Utaznék, szüleimet is befizetném olyan utakra,amiket csak szeretnének. Képezném magam. Esetleg vennék 1-2 lakást,amit kiadnék.
2023. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
37%

Kb. 30 éves koromban volt egy találmányom, azóta ennek a jövedékéből élek.

Vagyis több évtizede nincsen munkahelyem, mert nincsen rá szükségem.

A jövedelmemet ingatlanokra és utazásokra költöm.

Azt gondolom, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy munkával töltsük.

Ki lehet bírni higgyétek el....

:)

2023. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
25%
Na a sok gyári munkás elkezdtett leszavazgatni mindenkit :D
2023. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!