Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfi kollégám miért próbálkoz...

Férfi kollégám miért próbálkozik ilyen sex jellegű témákkal?

Figyelt kérdés

Munkahelyen egy helységben voltunk és elhaladtam mellette és direkt kijebb jött, majd azt találta ki hogy menjek hozzá közelebb. Spontán megszólal úgy finoman rákérdez hogy elölről vagy hátulról menjen nekem.

Mondtam neki hogy majd én neked megyek hátulról.

Erre ő: Miért nem teheti meg?

Mondtam én: Mert nem hagyjon az ilyen hülyeségekkel.

Aztán bejött barátnője és nevetett, és terelte az egészet.



2023. márc. 6. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A kollégád egy paraszt.
2023. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

ha ez a posvány nyugaton történt volna meg

már nem dogozna ott

2023. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elgondolkodtató, hogy a "hanyatló nyugaton" egy ilyenért repülne az ember (tök jogosan). Nálunk meg a kényszeres meleg üldözés mellett nem kerülnek szóba ilyen mindennapos dolgok, mint a munkahelyi zaklatás, szexuális zaklatás, stb.
2023. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen kollégáim, azt hitték, nagyon viccesek. Nem sértődtem meg és nem is vágtam vissza, egyszerűen ignoráltam őket. Láttam,Sz*rul esik az egojuknak xD de meg kell érteniük, hogy munkatársak vagyunk,nem cimborák. Abban a 8 órában moderálják már magukat.
2023. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy suttyó paraszt kollégád van.
2023. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tennem fel a kerdest, miert kell Magyarorszagon turni a munkahelyi zaklatast.
2023. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!