Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék a meleg...

Hogyan segíthetnék a meleg barátomnak? Nagyon sokat próbálkozik, de nem tetszik a férfiak többségének, ha meg véletlen igen, nem jön össze sehogy se a párkapcsolat.

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és csak én tudom róla, hogy meleg. A Romeot és a Grindert használja, de szinte mindig az a válasz, hogy "bocsi, nagyon nem vagy az esetem". Alkalmi kalandjai voltak, de azok többségében szexek voltak csak, egyéjszakás kalandok.


Lassan össze fog roppanni lelkileg, de nem tudok neki hogy segíteni, mivel csak én tudok erről, másnak nem meri elmondani. Hol lehet még melegként ismerkedni?

Heteroknál ez más, mert azért a kevésbé előnyös kinézetű emberek is találnak párt.


2022. aug. 28. 00:17
 1/9 anonim válasza:
83%

Persze egy "barátod" 😂

Melegek se modellek, ott is ugyan olyan arányban vannak "csúnyák".

Peóbálkozzon, majd talál olyat akinek bejön. Vannak megbárok. Szerintem nem megy neki az online ismerkedés, de nem azért mert meleg.

2022. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te sehogy, ilyen az élet heteroként is! Neki többszörös nehezítés, hogy rajtad kívül senki nem tudja, akár az hogy veled jár szórakozni neki akadály lehet az ismerkedésben.

Homoszexualitás kategóriában több ötlet lenne!

2022. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát egy szórakozóhelyen (nem melegbárban, nem pride időszakban ) történt egyszer olyan hogy "kedves" emberkék próbáltak a homoszexuális haverjuknak párt találni. Gondolom félt a visszautasítástól, esetleg a kellemetlen reakcióktól és vagy hatan jöttek oda hogy "haverunk szeretne valamit mondani" (ekkor adta elő mennyire az esete vagyok ésatöbbi) de ennek a tömegjelenetnek kb olyan látszatja volt ott helyben hogy ha nem megyek vele szobára lehet megnézhetem magam. Mondtam neki meg a hallgatóságnak a mellettem lévő táncpartneremre mutatva:" Nem gondoljátok hogy aki ilyen domború (szilikonmellű) csajjal táncol az hagyományőrző?!" Leesett nekik a tantusz és odébbálltak
2022. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meleg közösségek, programokkal próbálkozzon ott
2022. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Milyen meleg közösségek, lehetőségek vannak konkrétan? A Romeon, Grinderen kívül nem sok lehetőséget láttunk, 1-2 budapesti melegbáron kívül.

2022. aug. 28. 11:21
 6/9 anonim válasza:
100%
Azért van több melegbár Budapesten :D
2022. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Vidd pszichológushoz. Ez a mentális betegség is gyógyítható.
2022. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves?
2022. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha voltak alkalmi kalandjai, csak nem olyan rusnya. Eljön majd az igazi, nem szabad rágörcsölni. Ne játsz neki kerítőnőt, ezzel csak elijeszted a potenciális barát jelölteket.

Rengeteg meleg bár van, millió társkereső oldal, na meg gyakran a hétköznapokban is összefuthatunk szimpatikus személlyel, iskola, munkahely stb.

Érdemes lenne kielemezni, hogy miért nem jön össze neki a dolog. Rossz emberek közt keresgél? Valami jellemhibája van? A külsején van valami, ami előítéleteket vált ki? Vagy csak szimplán heterókat fog ki?

Nem vagyok se férfi, se meleg, de nekem sokáig azért nem sikerült semmi ilyen, mert baromi alacsony volt az önbecsülésem. Csúnyának tartottam magam és nem hittem el, hogy bárki is vonzódna hozzám vagy szeretne. Mikor ezen sikerült dolgoznom és képes voltam magabiztosabban nyitni az emberek felé, egyből könnyebben ment minden :)

2022. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!