Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szólunk fel az...

Miért nem szólunk fel az állómunka ellen?

Figyelt kérdés

Egységben az erő, jó lenne valamit kitalálni erre, de ezt csak mi munkavállalók tudnánk megcsinálni. Békés módon persze. Tüntetés, mindenki vinne magának egy széket, nem tudom, de ez kínzás. Azért ennél értékesebbek vagyunk gyári dolgozók, nem?



És ez akkora kamu, hogy akkor lassabban halad a meló, meg ez nem kivitelezhető... legtöbb gép mellett egy ilyen bárszék féle simán elférne!



2023. márc. 8. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ülőmunkát végző emberek már évek óta nyomatják, hogy biztosítsanak nekik állítható magasságú asztalt, mert nem bírnak napi 8-10 órát ülni.

Még ahol külön asztalnál történik a munkavégzés a gyárban, ott el tudom képzelni, hogy valamelyest kivitelezhető lehet ez a dolog, de a szalag mellett ez több sebből vérezne szerintem.

Egyébként meg egy szakmunkás vagy árufeltöltő sem végez ülőmunkát, mégsem panaszkodnak ennyit.

2023. márc. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igaz 11-es, amikor én is ülőmunkát végeztem, nem tudtam 8 órán át ülni. Pedig telefonos ügyfélszolgálatosként muszáj bámulni a monitort és ülve maradni.
2023. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az állandó egyhelyben állásról volt szó ha menni kell az jobb, legalábbis én így tapasztaltam.
2023. márc. 11. 16:38
 14/14 anonim válasza:
Ha ennyire zavar keress ülö munkát😠
2023. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!