Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tényleg nem értek semmihez...

Ha tényleg nem értek semmihez legyek katona?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tanácsolta nekem senki hogy katona legyek csak saját észrevétel!

Mindenféle önsajnáltatás nélkül mondom nektek hogy krvára nem értek semmihez sem.

Olyan bamba vagyok mint az ítélet, meg lenke(Értetlenke)

Dolgoztam építkezésen segédmunkásként egy ideig de olyan szinten hülye voltam még ahoz is hogy inkább elmentem onnan.

Gyerekkorom óta ilyen bamba vagyok nem tudom miért, tipikusan az a férfi aki nem ért semmihez, egy szekrényt nem tudna összeszerelni illetve egy autóban izzót kicserélni.

Váltogattam a munkák között, voltam már szakács(Az a szakmám) de még azse ment mert ott gyorsnak kell lenni és én nem tudok pörögni.

Itt jön a másik dolog, kissé bevagyok lassulva, ez is gyerekkorom óta így van.

Mindent lassan csinálok egyszerűen nem megy gyorsabban.

Dolgoztam gyárban is, ott kirúgtak a lassúságom miatt mert ott teljesítménybér volt és nagyon levoltam maradva.

Jelenleg biztonságiőr vagyok ami nem igényel nagy tudást és gyorsaságot.

De váltani szeretnék mert a fizetés rossz, 21 éves vagyok.

Szerintetek legyek katona?



2023. márc. 14. 12:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező


tehát bamba vagy. Ez nem túl jó tulajdonság egy katonának.

Lassú vagy. Ez sem.

Nagyobb fizut akarsz. Erre meg a katonaság nem alkalmas:D


Egyébként nézesd meg a D vitamin szintedet. Én is nagoyn lassú meg enervált vagyok, de amióta kiderült, hogy a D vitaminom a béka segge alatt van és elkezdtem szedni, sokkal jobban vagyok:)

Vagy pajzsmirígy.

2023. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Végülis...meghalni mindenki tud...
2023. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Lehet túl nyers voltam magamhoz, lehet csak ezekhez a munkákhoz voltam satu amihez ugye nem értettem.

A lassúságom szerintem meg azért van mert lusta szar vagyok

Ezeken kívül tényleg nem értek semmihez

2023. márc. 14. 13:09
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
A magyar honvédségnek nevezett humoralakulat/pénztemető alkalmas lehet ezekkel kvalitásokkal, nem fogsz kilógni a kollégáid közül, egy darab értelmes embert ismerek aki ott melózik. Lébecolni ér, kirúgni úgysem fognak. Annyi, hogy felteszem, rengeteget füvezel, na az nem kimondottan opció.
2023. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorlással szokott elmúlni az ilyesmi, meg reggel és délben egy-egy szimpla kávé is sokat dob az ügyön. Ha agyalsz is a lassúsághoz, adhd-ra nézesd meg magad szerintem, tud az így is rejtőzködni évtizedekig is, hogy még csak nem is gyanítja senki.
2023. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

15 evet lehuztam, volt olyan kollegam akibe kb aludni járt a lélek. De emberhiany volt, plusz neki otthon sok allat, jutott par kilo hus ajándékozni.

De ő a ritkabb eset,egtobb helyen talpraesett kell lenni, plusz nem minden alakatnal tudod logatni a lábad.

Sok katona meg rendelkezik szakmaval, csak van ahol ez kevesebb munkaval ugyanannyit vagy tobbet fizet, igy max 2 szolgalat kozt maszekol.

2023. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik jó barátom a honvédségnél dolgozik magasabb pozícióban, de mesélte, hogy a katonaság most elég jó lehetőség lehet sok ember számára és egy életre tud munkát adni.


Ettől függetlenül szerintem oda is kell egy bizonyos rátermetség, kitartás és intelligencia.


USAban kb 80 IQ alatti embereket fel sem vesznek katonának, mert szimplán nem tudnak velük mit kezdeni.

2023. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ne ringasd magad abba, hogy lehetsz katona semmihez nem értőként.

Esetleg lövészként indulhatsz a nulláról, de az sem a két szép szemedért történhet meg, mert egészségügyileg, pszichésen fizikálisan, erkölcsileg rendben kell lenned már csak ahhoz, hogy ilyen beosztásba kerülhess, a bambaságot pedig nem tolerálják, ott ugyanis azt kell végrehajtani maradéktalanul és normaidőkön belül, amit parancsba kapsz.

Nem fognak személyre szabott foglalkozásokat szervezni csak azért, hogy egy emberként legyen esélyed felzárkózni az átlaghoz!

Ha adott időn belül nem olvadsz be a többségbe, repülsz!

2023. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Múzeumi teremőrként vagy pénztárosként bambulhatsz korlátozottan eleget.
2023. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%

Hogy az ördögbe csináltad meg a fegyvervizsgát? Sipolás, pontosság, gyorsaság, tárcsere X másodpercen belül?


Vagy a vizsgáid voltak elbagatelizálva, vagy pedig nem is vagy te annyira bamba.

2023. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!